BOHEMIAN YOUNGSTER / AW 2017/2018

Bohemian Youngster – młoda , prężnie rozwijająca się marka wkroczyła niespełna rok temu na polski rynek odzieży dziecięcej. Stworzona z potrzeby admiracji natury, miłości i wolności.

 

Aktualna kolekcja FOREST charakteryzuje się wygodą i ciepłymi jesiennymi barwami naturalnych tkanin. Kwieciste i zwierzęce printy charakteryzujące kolekcję wiosenno-letnią zastąpiły stonowane jesienne barwy. Naturalne grubsze tkaniny takie jak 100% len, czy bawełna wspaniale sprawdzają się podczas chłodniejszych jesiennych dni.

Twórczynie marki Bohemian Youngster za swój największy atut uważają unikatowość. Zarówno w przypadku kolekcji POWER OF NATURE jak i kolekcji FOREST wszystkie produkty wykonane są ręcznie przez jedną z sióstr , w maleńkiej domowej manufakturze na warszawskim Żoliborzu. Zamiłowanie do ręcznie robionych unikatwych rzeczy potwierdza się również w ilości egzemplarzy każdego z oferowanych przez Bohemian Youngster produktów – jest ich bardzo ograniczona ilość – jedynie kilka sztuk z każdego modelu.

Bohemian Youngster nie jest marka oferującą masową, nudną odzież dla przeciętnych chcących ukryć się w tłumie dziewczynek, Bohemian Youngster proponuje odzież unikatową, wygodną , wyróżniającą się,  zauważalną, niepowtarzalną ,jednocześnie intrygującą jak i skromną, ponieważ w prostocie jest moc – moc natury, moc miłości i moc wolności – bez zbędnych ozdób i bez zbędnych słów – BOHEMIAN YOUNGSTER.

 

Zdjęcia: @diary_of_loving_mother @hakauuka

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ