Las i niebo. Obrazy miłych chwil zaczerpnięte z pamięci. Słńce, grające świerszcze, zapach opalonej skóry, ogniska, późnego lata. Oddech. Przestrzeń. Wzrok utkwiony w koronie drzew. Drzemka w hamaku w ich cieniu, błękit nieba i zieleń liści. Nieskończona paleta odcieni inna w zależności od pory dnia, światła, przejrzystości powietrza i miejsca. Z bliska, z daleka, z okna, z samochodu. A w każdym lesie inna historia, inne drzewo, liście. Ścieżka do czyjegoś domu, a może w głąb lasu. Pozwól zaprosić się do świata, w którym rysunek snuje swoją opowieść.

KOLEKCJA KWIATY POLNE

Kwiaty polne. Delikatne i ulotne. Zaraz po zerwaniu więdną i chyba właśnie to wzrusza mnie w nich najbardziej. Nieskończona łąka do rysowania. LAS I NIEBO wybrało dla Was swoje ulubione. Niech te cudne kolory i kształty cieszą oczy przez cały rok. Wy też macie związane z nimi wspomnienia?

KOLEKCJA PTAKI

Bywają tak kolorowe jak te z dalekich krain. Każdy z osobna i wszystkie razem ptaki są ciekawym wzorem, który oprócz tego, że zdobi – uczy,  jak piękne ptaki mamy dookoła nas, w Polsce. A Ty, czy znasz je wszystkie? Wyjdź z dzieckiem na spacer, może któregoś spotkacie. Posłuchajcie razem, jak śpiewa, a wieczorem przed snem poopowiadajcie sobie o nich.  Rysunkowa opowieść o ptakach pozwala przyjrzeć się im z bliska, zobaczyć każde piórko. Kolorowych snów!

Mat.pras.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ