Zastanawiacie się co kupić na Gwiazdkę młodym rodzicom, albo sami chcielibyście wybrać prezent, którym może Was obdarować rodzina, a obawiacie się, że nie będą Wam pasowały do wnętrza? Wcale nie trzeba iść na kompromis i wybierać między ładnym i idealnym a funkcjonalnym.

Obejrzyjcie świąteczny katalog produktów marki Skip Hop, które łączą w sobie innowacyjne rozwiązania wspierające rodziców i dzieci w rozwoju i ułatwiają im życie na co dzień, a dodatkowo  wyróżniają się wyjątkowym designem. Będą idealne na prezent Gwiazdkowy dla małych i dużych!

Jak wiadomo, zabawki, leżaczki czy stoliczki interaktywne często „wędrują” razem z dzieckiem po całym domu.

Coraz więcej akcesoriów, przedmiotów użytkowych przeznaczonych dla dzieci pasuje również do pokoju rodziców. Warto więc wybierać akcesoria przeznaczone dla dzieci w kolorach, które pasują nie tylko do dziecięcych pokoików, ale również do pozostałych wnętrz w domu.

Jednym z takich idealnych na prezent produktów jest chociażby wielopoziomowy leżak Skip Hop, który uniósł klasyczny leżaczek dla dziecka z poziomu podłogi do poziomu sofy. Produkt został wyróżniony na Targach Zabawek Kind+Jugend 2016 i dostał się do ścisłego finału w kategorii INNOWACJA.

z20863845Q,Wielopoziomowy-Lezaczek-Skip-Hop--materialy-prasow

Teraz maluch może  w naturalny sposób integrować się z mamą i resztą rodziny w czasie dnia

Dzięki temu, że wysokość leżaczka można samodzielnie regulować, a dziecko jest ustawione wyżej np. podczas rodzinnego obiadu,  mamie jest zwyczajnie łatwiej i przyjemniej jest się z nim komunikować. Wysokość leżaczka łatwo reguluje się pokrętłem. Leżaczek pozwala się dziecku samodzielnie bujać – dziecko wprawia go w ruch ruchami nóżek.

Więcej informacji na skip.zone

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ