Najlepsza moda dla dzieci już w Krakowie!

Dobra wiadomość dla wszystkich mam z Krakowa. W czerwcu w kultowej już przestrzeni dawnego hotelu Forum miało miejsce otwarcie nowego Showroomu z niebanalną modą dla dzieci Makoowka.

 

Sklep zapewne znacie z sieci, bo to jeden z najprężniej rozwijających się butików online w Polsce. W Makoowce znajdziecie nie tylko marki znane jak Tocoto Vintage, Tunycottons czy Louis Louise, ale także te bardziej niszowe i trudno dostępne jak chociażby australijskie brandy Feather Drum i Yoli & Otis, czy Misha & Puff ze Stanów Zjednoczonych.

Lipiec w Showroomie Makoowka zapowiada się wybornie. Dla tych, którzy znają Bobo Choses szykuje się nie lada gratka, bo nową kolekcję na sezon jesień/zima 17-18, będziecie mogli zobaczyć tam na żywo. Oryginalne printy i ciekawa filozofia stojąca za kolekcjami, spowodowała, że ubranka Bobo Choses są jednymi z najbardziej lubianych na naszym rynku w segmencie mody nie-sieciówkowej.

Oprócz tego w Makoowce czekają na Was liczne premiery nowych kolekcji, świetne doradztwo i pyszne lizaki dla waszych pociech!

Koniecznie zaglądaj do Showroomu Makoowki jak najczęściej!

Forum Przestrzenie, Kraków

ul. Marii Konopnickiej 28

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ