Świąteczny prezent od MINT
Mam dla Ciebie świąteczny prezent! Jeszcze świeżutkie, pachnące i magiczne, zimowe wydanie  magazynu MINT – No.14.

Sprawdź jak odebrać prezent, to dziecinnie proste!

świąteczny prezent

SKLEP

Mam dla Ciebie świąteczny prezent!

Przybywam do Ciebie ze świątecznym prezentem. Jeszcze świeży, pachnący magią i świętami MINT No.14

Rok 2020 mocno dał nam się we znaki, niech ten świąteczny prezent ode mnie będzie dla Ciebie miłą odskocznią od codzienności. Przygotowałam dla Ciebie wraz z całym zespołem MINT garść świątecznych tematów i inspiracji. Ale to nie wszystko możesz liczyć na ciekawe wywiady i rozmowy, nasze rekomendacje i pyszności.

 

ODBIERZ SWÓJ ŚWIĄTECZNY PREZENT OD  MINT

gazeta dla mam

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Kreatywny Zeszyt Zabaw z całą masą inspiracji na kreatywny czas. 

10 powodów, dla których warto pobrać świąteczny prezent od MINT

świąteczny prezent

1. JA, MAMA | Podaruj sobie, podaruj dziecku

Czasy wywróciły nasz świat do góry nogami. Wyciągnęły nas ze stref komfortu. Uświadomiły niestałość pewników. Nadwątliły wiarę w stabilność rzeczywistości zewnętrznej. Ten rok jest inny niż zwykle. Przed nami też inne Święta, więc i prezenty zaplanujmy takie, jak nigdy wcześniej. Sposoby na zmiany ma dla Ciebie niezastąpiona Sylwia Bujko.

2. JA, MAMA | Świąteczne zabawy sensoryczne

Proste i przyjemne zabawy sensoryczne dla przedszkolaka w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Zabawy przygotowała Aleksandra Charędzińska.

3. JA, MAMA | Nie takie zwykłe święta

To na te święta czekamy cały rok i przygotowujemy się do nich już od pierwszych dni grudnia. Te święta będą inne od wszystkich. Wszyscy odczuwamy to podobnie, ale każdy na swój sposób, dlatego zapytałam Insta Mamy o to, jak zapowiadają się Święta 2020 w ich domach.
świąteczny prezent

4. JA, KOBIETA | Rozmowa z Architekt Porządku

Organizuje szafy, odgraca domy, przeorganizowuje garderoby, uczy Polaków jak sprzątać efektywnie. Właśnie wydała książkę – prawdziwa kobieta rakieta Agnieszka znana Ci jako Architekt Porządku. Z Agą rozmawiamy o świętach, o biznesie, o rozwijaniu skrzydeł.

5. JA, KOBIETA | Zmiana da się lubić

Gdzie ukrywa się przestrzeń na Twoje potrzeby? Małymi krokami do zmiany nawyków poprowadzi Cie Sylwia Panuś.

6. MINTOWE ROZMOWY | z Izą Janiszewską

Jako kilkulatka napisała opowieść dla swojej mamy. Potem wygrała kilka nagród ogólnopolskich w konkursach literackich. Była
wydawcą takich programów jak „Kobieta na zakręcie” czy „Miasto Kobiet”. Teraz jest pisarką kryminałów. W kwietniu ukazała
się jej pierwsza książka, we wrześniu druga. Pracuje właśnie nad trzecią. To jej rok. Zapraszamy na Mintowe Rozmowy z Izą Janiszewską.
świąteczny prezent

Świąteczny prezent  – MINT No.14 – zapisz się do newslettera!

7. #mamabosstoja | Stwórz rodzinny kalendarz w Asanie

Agnieszka Gniadzik poprowadzi Cię krok po kroku. Stwórz z nią rodzinny kalendarz w Asanie. 

8. SMAKI | Rozmowa z Maią Sobczak z Qmamkaszę

Kobieta nietuzinkowa, pełna inspiracji i spokoju, kieruje się psychologią pozytywną. Żyje w pełnej zgodzie z naturą, holistycznie patrząc na świat. Czytelniczkom MINT, Maia Sobczak otwiera drzwi do siebie i zdradza swoje sposoby na Boże Narodzenie

9. SMAKI | Przepisy na świąteczne słodkości

Ten rok tak mocno nam dopiekł, że w te święta, nie będziemy uważać na dietę. Mamy ochotę na pyszności, które osłodzą grudniowy czas. Częstuj się przepisem, piecz i jedz bez wyrzutów sumienia. Cake Me przygotowało dla Ciebie tylko tradycyjne pyszności.
świąteczny prezent
świąteczny prezent
świateczny prezent

10. ŚWIĘTA Z MINT

W świątecznej części czekają na Ciebie: inspiracje prezentowe, pomysły na pakowanie świątecznych prezentów oraz patenty na minimalistyczne dekoracje. A wszystko po to, aby Święta 2020 były jedyne w swoim rodzaju.
świąteczny prezent

To tylko 10 powodów, ale uwierz mi, mamy dla Ciebie aż 90 stron dobrych treści na Święta 2020. Zapisz się na newsletter i poczuj miętę do MINT! To gazeta dla mam, która aż się prosi o czytanie.

MINT MAGazyn dla Mam dostępny jest w formie gazety online. Możesz zapisać go na tablecie lub telefonie. Przeglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oto gazeta dla mamy na magiczne Święta 2020!

świąteczny prezent

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.