ŚWIĘTA Z JANOD / #JANODNAGWIAZDKĘ

#JanodnaGwiazdkę

Blask świątecznych lampek, zapach świerku, radosny gwar i radość dzieci. To znak, że magia świąt już do nas dotarła. Myśląc o świętach nie możemy pominąć radości z obdarowywania bliskich. Dzieci mają z gwiazdkowych prezentów największą frajdę i czekają na ten dzień cały rok.

Janod, niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!

#JanodnaGwiazdkę to nasza selekcja pięknych prezentów, które ucieszą dzieci w Dzień Bożego Narodzenia, a potem przez wiele dni dostarczać będą samej przyjemności z zabawy. Markę Janod znamy i cenimy nie od dzisiaj, bo to nie tylko dobry, ale piękny wybór, który daje dzieciom beztroską i radosną zabawę, która sprzyja ich rozwojowi.

W ogromnej ilości sklepowych ofert wybieramy te zabawki, które pozostaną z nami na dłużej, a może nawet ucieszą kolejne pokolenie.

MINT wybrał na tegoroczne święta te, które rozwijają umiejętności maluszka: koordynację rączek, zręczność czy też kojarzenie kształtów i kolorów.

Jednak przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę, która pozwoli spędzić najmilszy rodzinny czas pod choinką. Jednym słowem #JanodnaGwiazdkę!

W tym roku pod choinką każdy znajdzie coś wyjątkowego. Dla maluszka zajączki do ciągnięcia, które w pierwszym etapie będą bawić ciągnięte przez brata czy siostrę. Posłużą za gryzak, a potem już przy nauce chodzenia i pierwszych krokach dostarczą nowej radości z samodzielnej zabawy.

Roczne brzdące przez zabawę poznawać będą nowe kształty i kolory. Sorter będzie dostarczał rozrywki, a potem stanie się miejscem na skarby w pokoju dziecka. To zachęta do samodzielnej zabawy, ale także świetna zabawa z rodzicami.

Przedszkolaki natomiast oddadzą się pasji składania gwiazdkowych wróżek. Bajeczne kolory, piękne wzory. Czas na ozdabianie! A może ta girlanda zawiśnie jeszcze w trakcie świąt na choince i cieszyć będzie podwójnie?

Cudownej świątecznej zabawy z #JanodnaGwiazdkę!

 

Zajączki drewniane do ciągnięcia

Zestaw artystyczny Girlandy z Wróżkami

Piramida wieża drewniana Baby Forest


 

Sukienka Zoe: Jeżyk Baby

Sweter Mama: The Odder Side Baby

 

Zdjęcia: Monika Skowrońska

Dziękujemy Alt Cafe Gydnia za możliwość realizacji sesji zdjęciowej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ