Modowa marka Bobo Choses z sezonu na sezon zachwyca jeszcze bardziej. W nadchodzącym wiosenno-letnim czasie będziemy mogli cieszyć się cała feerią barw, które podkreślają indywidualny charakter geometrycznych wzorów i energiczny charakter najmłodszych.

W kolekcji odnajdziemy nie tylko cudeńka od Bobo Choses, ale kolorowe i stylowe dodatki od naszych ulubionych marek. A to wszystko, aby stworzyć jeszcze bardziej zwariowany i pełny kolorów świat dzieci. Inspirację do najnowszej kolekcji pod wdzięczną nazwą Der Blaue Reiter poszukiwano w sztuce nowoczesnej i podkreślono jej charakter poprzez elektryzujące odcienie barw. Podziwiać możemy doskonały mariaż  z markami: Babaà, Veja oraz Sons+Daughters. Wystawiając buzie do pierwszych promieni słońca już niecierpliwie czekamy na letnie dni.

DSC01320

VEJA

Geometryczny nadruk na kultowym modelu Esplar Velcro dodaje energii na sam widok. Wykonane z ekologicznych surowców wspierają idee faire trade. W takich butach nie da się iść spokojnie, w nich się skacze, w nich się eksploruje i podbija świat. A ich charakter pozwala na ich śmiałe noszenie zarówno przez chłopców jak i dziewczynki.

SS16-116_6 SS16-116_4 SS16-116_5 SS16-116_2 SS16-116_1
SONS & DAUGHTERS

Okulary marki Sons&Daughters stały się synonimem klasycznego stylu, ponadczasowego designu połączonego z najwyższą jakością. Model Clark doskonale wpisał się również w charakter marki Bobo Choses. Te chroniące w 100% przed promieniowaniem UVA/B okulary dają poczucie bezpieczeństwa, w nich wręcz widzi się więcej.

SS16-127_1 SS16-127_4 SS16-127_5

Babaà

Współpraca Bobo Choses z Babaà trwa już  dwa lata i nadal ciekawi. Marta Bahillo to hiszpańska kreatorka swetrów o doskonałej jakości i formie. Dba o komfort i nie zapomina o codzienności w wiecznym biegu najmłodszych. Marta wybierając dostawców wspiera rozwój lokalnego rynku, dla niej nie ma kompromisów w temacie poszanowania środowiska. Wykorzystuje 100% naturalne produkty, co daje nam rzadko spotykaną jakość i ogromne zadowolenie małych Klientów.

DSC_0170 DSC01030 DSC01480 SS16-100_1

 

 

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.