Modowa marka Bobo Choses z sezonu na sezon zachwyca jeszcze bardziej. W nadchodzącym wiosenno-letnim czasie będziemy mogli cieszyć się cała feerią barw, które podkreślają indywidualny charakter geometrycznych wzorów i energiczny charakter najmłodszych.

W kolekcji odnajdziemy nie tylko cudeńka od Bobo Choses, ale kolorowe i stylowe dodatki od naszych ulubionych marek. A to wszystko, aby stworzyć jeszcze bardziej zwariowany i pełny kolorów świat dzieci. Inspirację do najnowszej kolekcji pod wdzięczną nazwą Der Blaue Reiter poszukiwano w sztuce nowoczesnej i podkreślono jej charakter poprzez elektryzujące odcienie barw. Podziwiać możemy doskonały mariaż  z markami: Babaà, Veja oraz Sons+Daughters. Wystawiając buzie do pierwszych promieni słońca już niecierpliwie czekamy na letnie dni.

DSC01320

VEJA

Geometryczny nadruk na kultowym modelu Esplar Velcro dodaje energii na sam widok. Wykonane z ekologicznych surowców wspierają idee faire trade. W takich butach nie da się iść spokojnie, w nich się skacze, w nich się eksploruje i podbija świat. A ich charakter pozwala na ich śmiałe noszenie zarówno przez chłopców jak i dziewczynki.

SS16-116_6 SS16-116_4 SS16-116_5 SS16-116_2 SS16-116_1
SONS & DAUGHTERS

Okulary marki Sons&Daughters stały się synonimem klasycznego stylu, ponadczasowego designu połączonego z najwyższą jakością. Model Clark doskonale wpisał się również w charakter marki Bobo Choses. Te chroniące w 100% przed promieniowaniem UVA/B okulary dają poczucie bezpieczeństwa, w nich wręcz widzi się więcej.

SS16-127_1 SS16-127_4 SS16-127_5

Babaà

Współpraca Bobo Choses z Babaà trwa już  dwa lata i nadal ciekawi. Marta Bahillo to hiszpańska kreatorka swetrów o doskonałej jakości i formie. Dba o komfort i nie zapomina o codzienności w wiecznym biegu najmłodszych. Marta wybierając dostawców wspiera rozwój lokalnego rynku, dla niej nie ma kompromisów w temacie poszanowania środowiska. Wykorzystuje 100% naturalne produkty, co daje nam rzadko spotykaną jakość i ogromne zadowolenie małych Klientów.

DSC_0170 DSC01030 DSC01480 SS16-100_1

 

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.