BOXBO są gotowe do towarzyszenia dzieciom w ich pasjonujących przygodach. Twórcy marki chcą tworzyć inspirujące, kreatywne zabawki i akcesoria dla dzieci. Produkty designerskie, ale i funkcjonalne, które odpowiadają na energiczny charakter dzieci. Mają podążać za ich zabawami, ruchami i wyobraźnią. Celem marki jest design, który przyciąga zarówno chłopców jak i dziewczynki, ale też ich mamy. Poza aspektem nowoczesności, dostarczają dodatkowy akcent, tworząc styl wyjątkowy i zabawny jednocześnie.

Wszystkie koncepcje powstają we Francji, a realizacja projektów odbywa się w Szanghaju przy wykorzystaniu ekologicznych i trwałych materiałów.

KALOSZE – KONCEPT

BOXBO_invitation

Klasyczne kalosze, często dają wrażenie ciężkich, wręcz topornych. A przecież mają towarzyszyć małym nóżkom w deszczową porę, podczas ich pierwszych aktywności szkolnych czy przedszkolnych.

BOXBO proponuje nowy koncept dając kaloszom niezwykłą lekkość i własny styl. Styl, który odpowiada stylowi życia dzieciom, który podkreśla pokłady energii, które posiadają. Moda prosta i funkcjonalna, wręcz ponadczasowa, który doskonale wpisuje się w ducha upływającego czasu.

Marka oferuje szeroki wybór modeli, który sprawdzi się w zarówno w miejskim jak i pozamiejskim otoczeniu. To z pewnością but, który przyciągnie mamy za ich doskonałą jakoś, a dzieci za charakter i zabawny styl.

KALOSZE – Kawaï

Idealne w deszczową porę, ale nie tylko. Zabawny i współczesny łączy ducha sportu i miejskiego stylu. Szeroka podeszwa o zaokrąglonych kształtach, zaprojektowana została tak, aby ustabilizować krok. Szerokość kaloszy ma również ułatwić ich wkładanie. Wykorzystany materiał zapobiega pękaniu oraz jest odporny na deformację.  Do produkcji wykorzystano ekologiczny PCV, który można myć również wewnątrz pod bieżącą wodą, gwarantuje również szybkie schnięcie. Motyw „ryjek świnki” to już ikona marki i znak rozpoznawczy, unikalny i równie abstrakcyjny. Otwiera wyobraźnie dziecka, a pastelowe kolory dogodne są dla dziewczynek jak i dla chłopców.

BoxbonauteX02 photo01 Ambiance_Fenette_PVC05b Ambiance_Fenette_4enfantA

KALOSZE – Boxbo-wistiti

Nowoczesne I zabawne, wyróżniają się wyciętą buźką i szeroką paleta barw. Co więcej stylu nadaje kaloszom również widoczna przez nie skarpetka. Koncept śmieszny i wesoły. Samo wycięcie pomaga również przy zakładaniu kaloszy, dając im pełną swobodę ruchu ucząc również samodzielności. Wykonane ręcznie z naturalnego w 100% kauczuku. Nadają się do recyklingu.

BOXBO_5bottes

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.