OLLI ELLA powstała w Londynie w 2009 roku, z małej lokalnej firmy urosła do globalnej marki, która oferuje designerskie produkty dla nowoczesnej rodziny. W kolekcji OLLI ELLA znajdziemy foteliki dla dzieci, dywany, mebelki do dziecięcego pokoju, organiczne pościele dla dzieci i o wiele więcej.

OLLI ELLA wyznaje ideę, która mówi, że to co przeznaczone dla najmłodszych nie musi wyglądać infantylnie. Tworząc produkty nadają im charakter tak, aby meble i akcesoria dekoracyjne wyglądały również dobrze we wnętrzach dla dorosłych.

Stworzono oryginalny styl: niezobowiązujący ale zrozumiały, z nutą nostalgii w nowoczesnych aranżacjach. A to wszystko ubrane w pastelowe kolory zwłaszcza w odcieniach niebieskiego i czerwieni.

Wyprodukowane w Anglii i Australii z najwyżej wyselekcjonowanych produktów. Duży plusz poszanowanie i dbałość o naturalne środowisko, tutaj każdy detal jest niezwykle istotny i nie mam miejsca na półśrodki.

olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella olli ella

Jak powstała marka OLLI ELLA?

33-letnia Chlode Brookman nie mogła znaleźć krzesełka do karmienia, które pasowałoby do aranżacji dekoratorskiej domu. Nie zastanawiając się długo razem ze swoją siostrą Olivią – właścicielką galerii sztuki – postanowiły stworzyć je same. Pół roku później na zamówienia znajomych bliższych i dalszych produkowały krzesełka. W ciągu 3 miesięcy powstała marka OLLI ELLA, która swój pierwszy kontrakt podpisała z londyńskim Harrodsem.

„Tworzone przez na kolekcje reprezentują całą miłość, podekscytowanie oraz marzenia, które mamy dla naszego nowego dziecka. Starałyśmy się połączyć estetyzm z praktyczną stroną, aby stworzyć ciepłe, zachęcającą przestrzeń, która będzie rosła wraz z dzieckiem.”

– wyjaśniają siostry, które określają swój styl jako „delikatnie nowoczesny z nutą vintage”

Ich produkty wybierane są zarówno przez rodzinę królewską jak i celebrytów z pierwszych stron gazet. Olli Ella sprawiają, że designerska przyszłość najmłodszych i ich rodziców, jawi się w jaśniejszych barwach.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.