Już od 25 lat Disney On Ice cieszy i bawi małych i dużych zabierając ich w magiczny świat pełen ulubionych bajkowych postaci Disneya.

Każdego roku Disney powraca z wyjątkowym show, który zachwyca i pozwala na wręcz idealne spędzenie 120 minut. Na tafli lodu podziwiać można plejadę znanych i nagradzanych na całym świecie łyżwiarzy w wyjątkowej choreografii i znakomitej oprawie muzycznej. Posłuchać można nie tylko hitów Disneya, ale również klasyki. Muzyczna uczta dla całej rodziny, która stanie się doskonałym tłem dla podróży, w którą zabiera nas Disney on Ice.

W tegorocznej edycji zobaczyć można trzy klasyczne i ponadczasowe bajki. „Król Lew” pozwoli przenieść się na Sawannę, gdzie Simba dostaje szkołę życia, zaliczka upadki i wzloty, aby dumnie stanąć na czele swojego stada. „Piotruś Pan” zabiera widzów z Londynu do magicznej krainy, w której walczyć mu przychodzi z piratami. „Arielkę” poznajemy na nowo w morskiej toni podwodnego królestwa. Ale to nagradzana „Kraina Lodu” porywa do tańca i wspólnego śpiewu dzieci jak i rodziców. Dwie bohaterki, siostry Anna i Elsa zapraszają do wspaniałej przygody w królestwie Arendelle, a bezpretensjonalny bałwanek Olaf staje się ulubieńcem publiczności.

D15_20140227_02133_FNL copy D15_20140227_02475_FNL copy D15_20140227_04014_FNL copy

Trudno nie zasłuchać się w muzyce, nie zapatrzeć na postacie których nie sposób nie kochać. Za nami spektakle w Łodzi i Gdańsku, ale widzowie z Katowic, Warszawy i Krakowa w kolejnych tygodniach mogą liczyć na spotkanie z ulubionymi bohaterami i wyjątkowe przeżycia muzyczne.

„Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć całej rodzinie.

08.ON TO NEVER LAND AA_LR_20151114_090 AA_LR_20151114_093

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.alterartshow.pl

Bilety do nabycia TU 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.