Już od 25 lat Disney On Ice cieszy i bawi małych i dużych zabierając ich w magiczny świat pełen ulubionych bajkowych postaci Disneya.

Każdego roku Disney powraca z wyjątkowym show, który zachwyca i pozwala na wręcz idealne spędzenie 120 minut. Na tafli lodu podziwiać można plejadę znanych i nagradzanych na całym świecie łyżwiarzy w wyjątkowej choreografii i znakomitej oprawie muzycznej. Posłuchać można nie tylko hitów Disneya, ale również klasyki. Muzyczna uczta dla całej rodziny, która stanie się doskonałym tłem dla podróży, w którą zabiera nas Disney on Ice.

W tegorocznej edycji zobaczyć można trzy klasyczne i ponadczasowe bajki. „Król Lew” pozwoli przenieść się na Sawannę, gdzie Simba dostaje szkołę życia, zaliczka upadki i wzloty, aby dumnie stanąć na czele swojego stada. „Piotruś Pan” zabiera widzów z Londynu do magicznej krainy, w której walczyć mu przychodzi z piratami. „Arielkę” poznajemy na nowo w morskiej toni podwodnego królestwa. Ale to nagradzana „Kraina Lodu” porywa do tańca i wspólnego śpiewu dzieci jak i rodziców. Dwie bohaterki, siostry Anna i Elsa zapraszają do wspaniałej przygody w królestwie Arendelle, a bezpretensjonalny bałwanek Olaf staje się ulubieńcem publiczności.

D15_20140227_02133_FNL copy D15_20140227_02475_FNL copy D15_20140227_04014_FNL copy

Trudno nie zasłuchać się w muzyce, nie zapatrzeć na postacie których nie sposób nie kochać. Za nami spektakle w Łodzi i Gdańsku, ale widzowie z Katowic, Warszawy i Krakowa w kolejnych tygodniach mogą liczyć na spotkanie z ulubionymi bohaterami i wyjątkowe przeżycia muzyczne.

„Disney On Ice: 25 lat fantazji na lodzie” to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć całej rodzinie.

08.ON TO NEVER LAND AA_LR_20151114_090 AA_LR_20151114_093

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.alterartshow.pl

Bilety do nabycia TU 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.