CybexW zeszłym tygodniu w siedzibie agencji Konkret PR odbył się dzień otwarty marki Cybex. Nasza wysłanniczka specjalna Daria Rybicka mogła zapoznać się z aktualną kolekcją niemieckiego producenta wózków, fotelików oraz nosidełek dla dzieci i niemowląt.
W tym dniu zostały zaprezentowane produkty, które łączą w sobie bezpieczeństwo, komfort oraz stylowe wzornictwo. Cybex znany jest nie tylko z funkcjonalności i innowacyjności, ale również z ekscytującej współpracy z designerami, takimi jak Jeremy Scott. Produkty Cybex trafiają w gusta nowoczesnych rodziców i są doskonałym uzupełnieniem miejskiego stylu życia. Fotelik Sirona z system obrotowym 360⁰C przyciągnął szczególną uwagę wszystkich zgromadzonych.
W ten upalny dzień, na wszystkich gości czekały słodkości oraz orzeźwiająca lemoniada. Wystrój inspirowany amerykańską wyprzedażą garażową stanowił perfekcyjne tło do prezentacji produktów.

CybexCybexCybexCybexCybexCybexCybex

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.