Kolekcja EFVVA „In the Fairytale Forest” została zainspirowana twórczością włoskiego artysty okresu renesansu – Paolo Ucello. Motywem przewodnim kolekcji jest średniowieczny las – z baśniowymi zwierzętami, księżniczkami i rycerzami. 

Kolekcja składa się z dwóch linii. Pierwsza to miękkie wygodne ubrania: sukienki, spódnice, spodnie z bawełny zadrukowanej dwoma autorskimi wzorami, uzupełnione o skórzane buty z frędzlami i liskami oraz lisie rajstopki. Druga linia to ręcznie malowane ubrania i buty dla księżniczki i rycerza. Całość uzupełniają dziergane akcesoria: czapki w kształcie hełmu rycerza i jasnych włosów księżniczki.

Mammazine jest pod wrażeniem tej kolekcji. Będziecie mogli zobaczyć jej część w nowej odsłonie już niedługo – w najnowszym numerze magazynu.

EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (2) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (3) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (4) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (5) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (6) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (8)EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (10) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (11) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (12) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (13) EFVVA_AW15_16_LOOKBOOK (1)

EFVVA została założona w roku 2011 przez Ewę Wróbel-Hultqvist, absolwentkę malarstwa na ASP w Krakowie. Ewa dorastała w artystycznej rodzinie, w której projektowanie i sztuka przeplatały się ze sobą każdego dnia. Podążanie tą wypracowaną w dzieciństwie drogą było naturalne, ale to narodziny pierwszego syna stały się inspiracją do połączenia trzech życiowych miłości: malarstwa, projektowania i dzieci. Tak narodziła się marka EFVVA
EFVVA Kocha dzieci, modę i sztukę. Mówią o sobie: projektujemy unikatowe, limitowane kolekcje ubrań i butów dla dzieci od 3 miesięcy do 11 lat. Używamy najlepszych jakościowo, naturalnych materiałów. Nasze ubrania i buty są robione ręcznie w Polsce, projektowane i wykańczane osobiście przez Ewę Wróbel-Hultqvist. W naszą pracę wkładamy dużo serca i każdy produkt staramy się dopieścić tak, by był jedyny w swoim rodzaju. Indywidualnie wykonane dla naszych małych indywidualistów! Nasi mali indywidualiści są naszym największym skarbem. Dlatego ważne jest, aby chronić ich przyszłość poprzez dbanie o środowisko.  EFVVA dąży do tworzenia ubrań z szacunkiem dla środowiska i praw człowieka.

http://www.efvva.com

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.