Tradycyjne randki odchodzą do lamusa. Teraz czas jest na wyjątkowe, zaskakujące i emocjonujące pomysły na spędzanie wspólnego czasu. Zastanów się – kiedy ostatni raz byliście tylko we dwoje? a kiedy robiliście coś na prawdę zaskakującego? Czas to zmienić. Wygraj voucher i poznaj escape room.

Półmrok. Poplamione karty do gry w pokera, porozrzucane banknoty, kolorowe kostki do gry. Słyszysz jak za Tobą przekręca się klucz w drzwiach. Zostajesz uwięziony w pokoju. Czujesz niepokój i dreszcz emocji. Czas start, masz 45 minut, aby otworzyć sejf w którym znajdziesz klucz do drzwi. Nie jest to kadr z filmu ani scena z gry komputerowej, to jeden z pokoi typu escape room, a Ty bierzesz udział w fantastycznej grze zorganizowanej przez Let Me Out.

IMG 027IMG 040 IMG 044

Byliśmy, sprawdziliśmy, przeżyliśmy. Zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, pokój staje się dużą grą planszową, a naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Wystrój pokoi Let Me Out wprowadza nas idealnie w klimat gry, czujemy się jak w prawdziwej Japoni czy Kasynie. Zagadki są łatwiejsze i trudniejsze, niektóre mogą wykonać dzieci, inne dorośli. Najważniejsze to współpracować ze sobą, razem odnajdywać przedmioty i rozwiązywać łamigłówki, które przybliżają nas do wyjścia. Taka forma rozrywki bardzo nam się podoba. Zamknięci w czterech ścianach. We dwoje. Prawda że kuszące?

GRAFIKA KONKURS LET ME OUT

Konkurs trwa od 24 listopada 2015r. do 2 grudnia 2015r.

Regulamin konkursu dostępny TU

Zwycięzcą konkursu zostaje Karolinka16123

Prosimy o kontakt

kontakt@mammazine.com.pl

Gratulujemy!

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.