Tradycyjne randki odchodzą do lamusa. Teraz czas jest na wyjątkowe, zaskakujące i emocjonujące pomysły na spędzanie wspólnego czasu. Zastanów się – kiedy ostatni raz byliście tylko we dwoje? a kiedy robiliście coś na prawdę zaskakującego? Czas to zmienić. Wygraj voucher i poznaj escape room.

Półmrok. Poplamione karty do gry w pokera, porozrzucane banknoty, kolorowe kostki do gry. Słyszysz jak za Tobą przekręca się klucz w drzwiach. Zostajesz uwięziony w pokoju. Czujesz niepokój i dreszcz emocji. Czas start, masz 45 minut, aby otworzyć sejf w którym znajdziesz klucz do drzwi. Nie jest to kadr z filmu ani scena z gry komputerowej, to jeden z pokoi typu escape room, a Ty bierzesz udział w fantastycznej grze zorganizowanej przez Let Me Out.

IMG 027IMG 040 IMG 044

Byliśmy, sprawdziliśmy, przeżyliśmy. Zabawa zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, pokój staje się dużą grą planszową, a naszym zadaniem jest rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Wystrój pokoi Let Me Out wprowadza nas idealnie w klimat gry, czujemy się jak w prawdziwej Japoni czy Kasynie. Zagadki są łatwiejsze i trudniejsze, niektóre mogą wykonać dzieci, inne dorośli. Najważniejsze to współpracować ze sobą, razem odnajdywać przedmioty i rozwiązywać łamigłówki, które przybliżają nas do wyjścia. Taka forma rozrywki bardzo nam się podoba. Zamknięci w czterech ścianach. We dwoje. Prawda że kuszące?

GRAFIKA KONKURS LET ME OUT

Konkurs trwa od 24 listopada 2015r. do 2 grudnia 2015r.

Regulamin konkursu dostępny TU

Zwycięzcą konkursu zostaje Karolinka16123

Prosimy o kontakt

kontakt@mammazine.com.pl

Gratulujemy!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.