“Nameless Paint” – Farby bez nazwy to zupełnie nowe spojrzenie i koncept. Ten niezwykły projekt stworzony został przez Yusuke Imai i Ayami Moteki.

Duet designerów z Japonii jest przekonany, że nazywanie kolorów stanowi problem dla dzieci i ogranicza okno na świat. Marzyli zatem o rozszerzeniu definicji koloru i jego odcieni. Ich projekt nie tylko jest innowacyjny, ale również uczy i zmienia postrzeganie kolorów.Tubki z farbami nie posiadają opisu, a jedynie pokazują kolor i użyte do jego tworzenia proporcje. To czysta nauka teorii kolorów przez zabawę.

Nameless Paint dla mammazine 1

Farby są częścią projektu 2012 Kokuyo Design Awards, projekt rozwijany był przez trzy lata i ujrzy światło dzienne w Japonii już w październiku tego roku.Nameless Paint nie ogranicza wyobraźni i rozwija kreatywność, czekamy na to, aż zawita również do Polski.

Źródło zdjęć: Kokuyo

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.