„Chciałabym cię namalować, lecz brakuje kolorów, bo jest ich tak wiele, w mojej dezorientacji, namacalnej formie mojej bezbrzeżnej miłości” FRIDA KAHLO

Ta wielka artystka zainspirowała jedną z najbardziej ciekawych polskich marek. Jej meksykańska, indiańska wręcz surrealistyczna kultura odzwierciedlenie znalazła w najnowszej kolekcji SS 2016 marki EFVVA.

Ostre kreski, rumiane policzki, elementy folkowe to już nie tylko znak rozpoznawczy artystki. Zaskakująca jest również kolorystyka, która przenosi myślami od razu na gorącą, meksykańską ziemię. Połączenie printu, falban i  prostota forma przyciąga wzrok i sprawia, że zaczynamy zastanawiać się kiedy pojawi się kolekcja dla nieco większych klientek – mam.

Niech lato będzie soczyste i kolorowe!

EFFVA_006 EFVVA_010-kopia EFVVA_017 EFVVA_018-kopia EFVVA_023-kopia EFVVA_024-kopia EFVVA_025 EFVVA_031-kopia EFVVA_032 EFVVA_043 EFVVA_044 EFVVA_053 EFVVA_057 EFVVA_058

 

Realizacja sesji:
Foto: STEPHANIE MATTHEW & PinkWings
Stylizacja: HEATHER ROME & ANASTAZJA BOROWSKA
Modele:Aisha,Lidka,Natalka,Ernest,Chiara, Theia,Jonathan

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.