HUSH Warsaw już po raz siódmy wybierze to, co najciekawsze od autorskich marek. Tym razem w modnych propozycjach będą mogli przebierać nie tylko dorośli, ale również dzieciaki. To dlatego twarzą zimowej kampanii została modelka Kamila Szczawińska i jej córeczka Kalina.

W kampanii promocyjnej zobaczymy cenioną polską modelkę i mamę – Kamilę Szczawińską, która na plakatach pozuje z córką Kaliną. „Udział w sesji promującej targi HUSH Warsaw to dla mnie duża radość. Z przyjemnością angażuję się w projekty, które odzwierciedlają to, co cenię prywatnie. Zarówno ja, jak i moje dzieci, nosimy ubrania od polskich marek. Dzięki temu wiem co kupuję , wspieram młode biznesy, a tym samym polską gospodarkę” – mówi Kamila Szczawińska.

5 i 6 grudnia na stadionie ‘PGE Narodowy’ będzie ponownie świętem mody, na którym każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. ‘Winter Stories’, bo taki tytuł nosi zimowa edycja, zaprezentuje najbardziej różnorodną jak dotąd ofertę autorskich projektów.

„Naszym celem było skojarzenie tej edycji z grudniową atmosferą. Święta, Mikołajki,  wspólne kupowanie prezentów dla małych i dużych, a pomiędzy tym HUSH, jako recepta na najlepsze prezenty i miejsce do spotkania ze znajomymi” – zgodnie podkreślają organizatorki Ania Pięta i Magda Korcz.

HUSH Warsaw to ponad 100 lokalnych projektantów i marek, którzy specjalnie na te okazję zaprezentują swoje jesienno- zimowe kolekcje. Nie zabraknie zarówno tych znanych
i cenionych jak i odważnych debiutantów.  Na gości targów czekać będą nowe specjalne tematyczne strefy, które umilą czas pomiędzy zakupami.

Sesja zdjęciowa:
foto: Małgorzata Turczyńska
make up: Justyna Szczęsna (La Biosthetique)
włosy: Michał Pietras (La Biosthetique)
stylizacja: Robert Kiełb
miejsce: Studio Sól

Marki użyte w sesji:
Kamila: Berenika Czarnota, Est by es., Le Brand, Orska.
Kalina: Roboty Ręczne, Nosweet.

Więcej informacji o HUSH Warsaw:
www.hushwarsaw.com
www.facebook.com/HUSH.warsaw
www.instagram.com/hush_warsaw


HUSH Warsaw to autorski pomysł Anny Pięty i Magdy Korcz – menedżerek kultury, sztuki i designu. Od trzech lat skutecznie łączą one modę i biznes. Dwa razy w roku organizują najważniejsze targi mody autorskiej w Polsce. Definiują trendy i obserwują tendencje polskiego rynku mody. Wspierają projektantów w budowaniu strategii. Promują polskie marki rekomendując je do udziału w targach i pokazach mody zagranicą. Wydają specjalistyczne publikacje, w tym HUSH Magazine – pierwszy w Polsce tytuł w całości poświęcony modzie autorskiej i rzemieślnikom. Przyznają znak jakości HUSH Selected.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.