Otwierając drzwi do kolekcji Ferm Living KIDS Jesień/Zima 2015 czekają na nas śmiech oraz pozytywne wibracje dziecięcego świata.

Nowa kolekcja JUST FOR KIDS pozwala nam zanurzyć się w świecie pełnym dziwnych zwierząt, wzorów i wspaniałych kombinacji kolorów z miejscem na gry i dziecięce marzenia. Dominują odcienie żółtego oraz niebieskiego. Idealna na dodanie energii w długie jesienne oraz zimowe popołudnia.

Mammazine zachwyca się nie tylko nowymi wzorami tapet, pościeli, narzut na łóżka czy miękkimi poduszkami, ale również porcelaną dla dzieci. Zabawna i kolorowa sprawia,  że każdy posiłek w rodzinnym gronie staje się wyjątkowy.

Wśród nowości między innymi ochraniacze na łóżko zaprojektowane, aby rozpieszczać najmłodszych oraz zapewnić im przytulną strefę na senne marzenia.

Życie codzienne z dziećmi jest pełen zabawy i gry, ale marka dba również o praktyczne podejście rodziców. Istotne są dla nich: kreatywność, estetyka i wygląd, które idą zawsze w parze z funkcjonalnością.  Wszystkie materiały wykorzystane do kolekcji dziecięcej są wysokiej jakości, a także w miarę możliwości z bawełny organicznej. Ku radości zarówno dla najmłodszych i ich rodziców.

just for kids

just for kids

just for kids just for kids just for kids just for kids just for kids just for kids just for kids just for kids

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.