Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 4 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Feng Shui”, które poprowadzi Diana Poteralska – Łyżnik. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „11 minut”, reż. Jerzy Skolimowski.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 4 listopada o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Feng Shui”, które poprowadzi Diana Poteralska – Łyżnik. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „11 minut”, reż. Jerzy skolimowski.

Feng Shui to praktykowana od tysiącleci chińska sztuka wykorzystywania i aranżacji przestrzeni tak, aby ułatwić i wykorzystać płynącą z kosmosu i z natury energie Qi. W ten sposób możemy poprawić główne sfery naszego życia jak zdrowie, karierę, relacje, czy bogactwo.

W ramach spotkania poznacie podstawowe rady dotyczące zasad dobrego wyboru i aranżacji przestrzeni wokół siebie oraz opowiem, w jaki sposób tworzy się analizę Feng Shui pod konkretną osobę lub rodzinę biorąc pod uwagę korzystne i niekorzystne sektory i kierunki.

Spotkanie poprowadzi Diana Poteralska – Łyżnik  – coach (ze specjalizacją w Diet Coachingu), arteterapeutka                     i konsultantka Chińskiej Astrologiii (Feng Shui, BaZi i ZeRi – sztuki doboru dat). Prowadzi indywidualne sesje terapii regresyjnej Life Flow Therapy, detoksy, porady dotyczące zdrowego odżywiania i oczyszczania oraz suplementację.

Po spotkaniu zapraszamy na film „11 minut”, reż. Jerzy skolimowski

 „11 minut” –  Obsesyjnie zazdrosny mąż, jego seksowna żona – aktorka, podstępny hollywoodzki reżyser, kurier rozwożący narkotyki, sprzedawca hot dogów z mroczną przeszłością, sfrustrowany uczeń w ryzykownej misji, alpinista naprawiający hotelowe okna, uliczny malarz, ekipa pogotowia ratunkowego z zaskakującym problemem, dziewczyna z psem, grupa zakonnic. Przekrój mieszkańców wielkiego miasta, których życie i pasje przeplatają się ze sobą. Nieoczekiwany łańcuch zdarzeń przypieczętuje losy wielu z nich w ciągu zaledwie jedenastu minut.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą”.

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się być jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.