Po kilku sezon retrospekcji celebrującej rewolucję marki, która została stworzona wokół kolorowego trendu Movida Madrileña, Agatha Ruiz de la Prada obiera drogę, która powraca do korzeni, aby ubrać kobietę XXI wieku.

Aby zaprojektować tą współczesną kobietę aktywną i silną, która stoi na szcycie nowoczesności, kolekcja Jesień/Zima 2015/16 prezentuje serię praktycznych, wygodnych i szalenie prostych w noszeniu zestawów wiernych estetyce kolorystycznej domu mody. Powstaje swojego rodzaju androgyniczna ikona kobiety granej przez Diane Keaton w Annie Hall. Odważna jak zawsze kobieta Agathy Ruiz de la Prada nie boi się dokonywać zmian w znanych od lat standardach ubioru. Kolekcja Agathy jest prosta w użyciu codziennym: wąskie i szerokie spodnie, męskie koszule i bluzki typu over-size. Ubrania z zamkiem błyskawicznym, duże swetry i mocne w kolorystyce płaszcze, które podkreślają prowokacyjny charakter stroju. Szycia w japońskim stylu, luźne stylizacje, ale też takie blisko sylwetki. A to wszystko w doskonałym wykonaniu. Delikatne jedwabie najlepszego pochodzenia, satyna jednolita lub z motywem, personalizowane w motywy Agathy żakardy oraz len i wysokiej jakości bawełna z niebanalnym wykończeniem.

Agatha Ruiz de la Prada jest przede wszystkim marka bestroska, której fani są gotowi, aby wyróżniać się i świecić blaksiem radości. Ma być wygodnie, ale i kobieco. Kolekcja elegancka, która podkreśla kobiecą pewność siebie.

11 13 14 15 16 17 18

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.