Walentynki. Jedni je uwielbiają, inni wręcz przeciwnie. My zdecydowanie należymy do tej pierwszej grupy. Święto Zakochanych traktujemy jak idealną okazję do okazywania sobie uczuć i obdarowywania się skromnymi upominkami.

Nazwa Święta pochodzi od imienia patrona, który tego samego dnia obchodzi swoją uroczystość, Świętego Walentego, który czczony jest jako patron zakochanych. Choć są również głosy, że pochodzenie święta związane jest silnie ze zwyczajem z Cesarstwa Rzymskiego i stąd kojarzone jest z takimi postaciami jak Kupidyn czy Eros.

Jedno jest pewne, gdy zbliża się Święto Zakochanych, wszystko wokół nabiera czerwonych barw i sercowych kształtów.

Poszukujemy prezentów dla Ukochanej Osoby, jednak nie chcemy być przewidywalni. W związku z tym polecamy Wam odejść od wszechobecnych, jednakowych upominków i przygotować coś samodzielnie, np. Kruche Ciasteczka. Obdarowana osoba na pewno doceni nie tylko ich smak, ale również zaangażowanie w ich przygotowanie! Spróbujcie!

DSC_9804

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.