Odważne zestawienia kolorystyczne, nietuzinkowe wzory, perfekcyjne wykończenia zmieszane razem i doprowadzone do temperatury wrzenia. A każdy poranek z pościelami i piżamkami LOLA Y LOLO może być cudownie wyspany. 

Najnowsza kolekcja to przede wszystkim połączenie szarości, różu, granatu i bieli. Kolorowe motyle, kwiaty, chrząszcze – to motywy przewodnie piżamek. Aneta i Milena – projektanki – mówią, że tworząc markę Lola y Lolo mają niezłą frajdę. A efekt? Wszystko co niezbędne, żeby wygodnie i modnie ułożyć się do snu.

Niech wieczór będzie przyjemny dla duszy i ciała. Odrobinę ciekawych wzorów jeszcze nikomu nie zaszkodziło, wręcz odwrotnie . W wyjątkowej i kolorowej piżamie mogą pojawić się wyjątkowe sny. Co powiecie na podróż z LOLA y LOLO do krainy gwiazd, a może przechadzkę po krainie kwiatów i wróżek?

Lola y Lolo zaskakiwali już nie raz. Rozumieją potrzeby dzieci bardziej niż one same, dlatego tak bardzo ich kochamy. Zastanawiamy się również czy i kiedy powstanie wersja piżam w nieco większych rozmiarach.

Jesteśmy zafascynowane wzorami i różnorodnością jaką dostarczają nam projekty tego zgranego duetu. Zatem niech będzie KoLOLOwo!

koszula-dla-dziewczynek-biale-motyle-2 koszula-dla-dziewczynek-rozowe-motyle-1 koszula-dla-dziewczynek-szare-motyle-1 pizama-dla-chlopcow-granatowe-chaszcze-1 pizama-dla-chlopców-brazowe-chaszcze-2 pizama-dla-dziewczynek-biale-motyle-1 pizama-dla-dziewczynek-jasno-fioletowe-arbuzy-1 pizama-dla-dziewczynek-jasno-fioletowe-arbuzy-2 pizama-dla-dziewczynek-rozowe-motyle-1 pizama-dla-dziewczynek-szare-motyle-1

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.