Odważne zestawienia kolorystyczne, nietuzinkowe wzory, perfekcyjne wykończenia zmieszane razem i doprowadzone do temperatury wrzenia. A każdy poranek z pościelami i piżamkami LOLA Y LOLO może być cudownie wyspany. 

Najnowsza kolekcja to przede wszystkim połączenie szarości, różu, granatu i bieli. Kolorowe motyle, kwiaty, chrząszcze – to motywy przewodnie piżamek. Aneta i Milena – projektanki – mówią, że tworząc markę Lola y Lolo mają niezłą frajdę. A efekt? Wszystko co niezbędne, żeby wygodnie i modnie ułożyć się do snu.

Niech wieczór będzie przyjemny dla duszy i ciała. Odrobinę ciekawych wzorów jeszcze nikomu nie zaszkodziło, wręcz odwrotnie . W wyjątkowej i kolorowej piżamie mogą pojawić się wyjątkowe sny. Co powiecie na podróż z LOLA y LOLO do krainy gwiazd, a może przechadzkę po krainie kwiatów i wróżek?

Lola y Lolo zaskakiwali już nie raz. Rozumieją potrzeby dzieci bardziej niż one same, dlatego tak bardzo ich kochamy. Zastanawiamy się również czy i kiedy powstanie wersja piżam w nieco większych rozmiarach.

Jesteśmy zafascynowane wzorami i różnorodnością jaką dostarczają nam projekty tego zgranego duetu. Zatem niech będzie KoLOLOwo!

koszula-dla-dziewczynek-biale-motyle-2 koszula-dla-dziewczynek-rozowe-motyle-1 koszula-dla-dziewczynek-szare-motyle-1 pizama-dla-chlopcow-granatowe-chaszcze-1 pizama-dla-chlopców-brazowe-chaszcze-2 pizama-dla-dziewczynek-biale-motyle-1 pizama-dla-dziewczynek-jasno-fioletowe-arbuzy-1 pizama-dla-dziewczynek-jasno-fioletowe-arbuzy-2 pizama-dla-dziewczynek-rozowe-motyle-1 pizama-dla-dziewczynek-szare-motyle-1

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.