Kasia i Asia pewnym krokiem wkroczyły na rynek niosąc za sobą powiew świeżości. Na punkcie ich autorskich pościeli oszalały nie tylko dzieci, ale i mamy. Styl, kolorystyka, pomysł trafiły w dziesiątkę. A to dopiero początek !

Założycielki marki Lovely znają się od zawsze. Po 30 latach przyjaźni znają się jak własną kieszeń, rozumieją i dogaduję się bez słów. Mimo tego, że są jak ogień i woda, łączy je niezwykła przyjaźń i więź, którą czuć w powietrzu, gdy dziewczyny są razem. Pomysł na biznes zrodził się rok temu, zatrzymał też Asię w Polsce, a była już o krok od wyjazdu na drugi koniec świata. Od ogółu do szczegółu projekt nabierał kolorów. Przeszedł długą drogę, ale dzisiaj dziewczyny mogą z dumą powiedzieć – udało się. Kreatywność to ich znak rozpoznawczy. Postawiły na top produkt, który docenią mamy i pokochają dzieci.

Lovely_0016Lovely_0012Lovely_0010DSC_8801Lovely_0006DSC_8795DSC_8787DSC_8794

Ramię w ramię przeszły proces od projektu do jego realizacji. Na każdym etapie kierowały się jedną i tą samą ideą, produkt ma być nie tylko piękny, ale doskonały w jakości. Współpraca z grafikiem, wybór tkaniny, to sama przyjemność. Kasia od zawsze stawiała na dobre marki, dzisiaj ta wiedza i doświadczenia procentują. Miesiące ciężkiej pracy, inwestycja życia w połączeniu z niezliczonymi godzinami pracy przynoszą pierwsze efekty. Nigdzie by jednak nie doszły, gdyby nie upór w działaniu, dążenie do celu i chęć dokonania rzeczy wielkich. Przy ogromnym wsparciu mężów marzenie, które zakiełkowało rok temu, dzisiaj się spełnia.

Produkty marki Lovely to ręcznie szyte pościele. Cztery unikalne wzory, czworo bohaterów i cztery historie. Pościele powstają w rodzinnej manufakturze, w której każdy krój, każdy szew powstaje z czystą miłością. To polska marka, która dopiero rozwija skrzydła. Powstała z zamiłowania do tego, co piękne, z miłości do dziecka. Produkty Lovely to wisienka na torcie w pokoju dziecka, to najwyższej klasy wzornictwo, to dbałość o detal, to materiał z topowej półki. Ręcznie produkowane pościele i poduszki zapewnią najmłodszych spokojne i kolorowe sny. My już pokochałyśmy, a Wy ?

POZNAJMY JE BLIŻEJ

lovely

Gdzie można Was spotkać ?

Ostatnio ze względu na natłok obowiązków w ogóle rzadko wychodzimy, ale obowiązkowo odwiedzamy sokarnię Pesca Fresca (w Manhattanie) – mają najlepsze soki i smoothies w Trójmieście.

Jak już zdarzy się dłuższa wolna chwila, to można nas spotkać w Bookarni w Sopocie przy książce, kawie i pysznej tarcie czekoladowej.

Rodzinnie bywamy też w naszej ukochanej Mariolce w Gdyni – jesteśmy uzależnione od ich lodów śmietankowych.

A latem oczywiście przejażdżki na rolkach nadmorskim deptakiem, często urządzamy też pikniki w Parku Reagana, grillujemy, gramy w badmintona i bule z przyjaciółmi.

Gadżety bez których nie możecie się obejść?

Chyba nie będziemy oryginalne – Iphony i Ipady, czyli nasze biuro w pigułce, no i ukochany aparat Olympus OM-D E-M10, stylizowany na retro bezlusterkowiec z wymienną optyką, który świetnie sprawdza się w podróżach, ale i w życiu codziennym.

 

https://www.facebook.com/lovely.sklep

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.