Kasia i Asia pewnym krokiem wkroczyły na rynek niosąc za sobą powiew świeżości. Na punkcie ich autorskich pościeli oszalały nie tylko dzieci, ale i mamy. Styl, kolorystyka, pomysł trafiły w dziesiątkę. A to dopiero początek !

Założycielki marki Lovely znają się od zawsze. Po 30 latach przyjaźni znają się jak własną kieszeń, rozumieją i dogaduję się bez słów. Mimo tego, że są jak ogień i woda, łączy je niezwykła przyjaźń i więź, którą czuć w powietrzu, gdy dziewczyny są razem. Pomysł na biznes zrodził się rok temu, zatrzymał też Asię w Polsce, a była już o krok od wyjazdu na drugi koniec świata. Od ogółu do szczegółu projekt nabierał kolorów. Przeszedł długą drogę, ale dzisiaj dziewczyny mogą z dumą powiedzieć – udało się. Kreatywność to ich znak rozpoznawczy. Postawiły na top produkt, który docenią mamy i pokochają dzieci.

Lovely_0016Lovely_0012Lovely_0010DSC_8801Lovely_0006DSC_8795DSC_8787DSC_8794

Ramię w ramię przeszły proces od projektu do jego realizacji. Na każdym etapie kierowały się jedną i tą samą ideą, produkt ma być nie tylko piękny, ale doskonały w jakości. Współpraca z grafikiem, wybór tkaniny, to sama przyjemność. Kasia od zawsze stawiała na dobre marki, dzisiaj ta wiedza i doświadczenia procentują. Miesiące ciężkiej pracy, inwestycja życia w połączeniu z niezliczonymi godzinami pracy przynoszą pierwsze efekty. Nigdzie by jednak nie doszły, gdyby nie upór w działaniu, dążenie do celu i chęć dokonania rzeczy wielkich. Przy ogromnym wsparciu mężów marzenie, które zakiełkowało rok temu, dzisiaj się spełnia.

Produkty marki Lovely to ręcznie szyte pościele. Cztery unikalne wzory, czworo bohaterów i cztery historie. Pościele powstają w rodzinnej manufakturze, w której każdy krój, każdy szew powstaje z czystą miłością. To polska marka, która dopiero rozwija skrzydła. Powstała z zamiłowania do tego, co piękne, z miłości do dziecka. Produkty Lovely to wisienka na torcie w pokoju dziecka, to najwyższej klasy wzornictwo, to dbałość o detal, to materiał z topowej półki. Ręcznie produkowane pościele i poduszki zapewnią najmłodszych spokojne i kolorowe sny. My już pokochałyśmy, a Wy ?

POZNAJMY JE BLIŻEJ

lovely

Gdzie można Was spotkać ?

Ostatnio ze względu na natłok obowiązków w ogóle rzadko wychodzimy, ale obowiązkowo odwiedzamy sokarnię Pesca Fresca (w Manhattanie) – mają najlepsze soki i smoothies w Trójmieście.

Jak już zdarzy się dłuższa wolna chwila, to można nas spotkać w Bookarni w Sopocie przy książce, kawie i pysznej tarcie czekoladowej.

Rodzinnie bywamy też w naszej ukochanej Mariolce w Gdyni – jesteśmy uzależnione od ich lodów śmietankowych.

A latem oczywiście przejażdżki na rolkach nadmorskim deptakiem, często urządzamy też pikniki w Parku Reagana, grillujemy, gramy w badmintona i bule z przyjaciółmi.

Gadżety bez których nie możecie się obejść?

Chyba nie będziemy oryginalne – Iphony i Ipady, czyli nasze biuro w pigułce, no i ukochany aparat Olympus OM-D E-M10, stylizowany na retro bezlusterkowiec z wymienną optyką, który świetnie sprawdza się w podróżach, ale i w życiu codziennym.

 

https://www.facebook.com/lovely.sklep

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.