24 września swój debiut miała nowa, polska marka dla dzieci i rodziców – Maki Mon Ami. Kolekcja została stworzona przez Magdalenę Janowską z butiku internetowego Mamissima i Dawida Wolińskiego.

IMG_1161a

W ofercie Maki Mon Ami znajdą się produkty niezbędne dla każdego dziecka od pierwszych dni życia aż po pierwsze lata szkolne. Elementami kolekcji są bambusowe oraz bawełniane kocyki, otulacze, satynowa pościel, praktyczne ręczniki, ozdobne poduszki, plakaty, naklejki ścienne i fototapety – wszystkie z motywem bohaterów Maki Mon Ami.

Całość została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Do produkcji użyto najwyższej jakości certyfikowanych tkanin, do nadruków bezpiecznych dla dziecka barwników. Motywem przewodnim kolekcji są urocze zwierzątka : sowa Pola, miś Dawid, lemur Leon oraz lama Mila. Bohaterowie Maki Mon Ami z radością zaproszą każde dziecko, aby razem z nimi codziennie odkrywało świat i przeżywało niezwykłe przygody. Zaczarujmy pokój dziecka i stworzymy miejsce z dziecięcego, baśniowego snu.

Koncepcję marki stworzył Dawid Woliński – dyrektor kreatywny Maki Mon Ami. Dlaczego zapragnął tworzyć z myślą o najmłodszych? – Lubię dzieci – tłumaczy. Mają niesamowitą radość życia.. Inspirują mnie, a czasem im nawet zazdroszczę. Staram się pielęgnować w sobie to wewnętrzne, pogodne dziecko, które każdy w nas powinien spróbować odnaleźć. Stworzyłem przedmioty, które będą dzieciom bliskie przez pierwszych kilka lat ich życia i będą pasować do tej radości i niefrasobliwości. A może zostaną z nimi na dłużej i będą miłym wspomnieniem w dorosłym życiu? Bohaterowie, których wymyśliłem, przypominają dzieci moich znajomych i … mnie samego.

Maki Mon Ami – dostępne w sprzedaży na stronie www.makimonami.pl oraz

www.mamissima.pl

Który bohater z kolekcji MAKI MON AMI zostanie najlepszym przyjacielem Twojego

dziecka?

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.