Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 28 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Mama bez frustracji i poczucia winy – trzy sekrety dbania o siebie”, które poprowadzi Joanna Baranowska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Ugotowany”, reż. John Wells.

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 28 października o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie „Mama bez frustracji i poczucia winy – trzy sekrety dbania o siebie”, które poprowadzi Kaja Kozłowska. Po spotkaniu zapraszamy na projekcję filmu „Ugotowany”, reż. John Wells.

  • Gdy robisz coś dla siebie masz POCZUCIE WINY, że inne sprawy nie są załatwione?
  • Gdy poświęcasz się domowi, pracy i dzieciom jesteś SFRUSTROWANA i ZMĘCZONA?
  • Czujesz, że Twoje życie ma wymagania wobec Ciebie, a Tobie BRAKUJE SIŁY, aby coś z tym zrobić?
  • Nie wiesz jak mogłabyś coś zmienić w tak skromną ilością czasu?

Jeśli te słowa mówią o Tobie to ŚWIETNIE TRAFIŁAŚ!

Podczas tego warsztatu :

  • Poznasz TRZY SEKRETY które pomogą Ci zadbać o siebie
  • Zrozumiesz dlaczego TY i TWOJE samopoczucie są tak ważne dla dobrostanu Twojej rodziny
  • Będziesz wiedziała od czego zacząć realizować Twój plan dbania o siebie.

Spotkanie poprowadzi Joanna Baranowska  – coach silnych mam, które są zawiedzione swoim obecnym życiem. Pomaga im zyskać więcej spełnienia i miłości dla siebie samej, dla związku i dla dzieci prowadząc coaching                         i warsztaty. Od 2010 roku współpracuje z Fundacją MaMa Sylwii Chutnik. Mama 4 letniego Antka i 2 letniej Zuzi. Od 10 lat w szczęśliwym związku.

Po spotkaniu zapraszamy na film „Ugotowany”, reż. John Wells.

„Ugotowany” –  Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali znajduje się kącik wyposażony w gry, zabawki i kredki, w którym animatorzy bawią się z dziećmi. Podczas trwania spotkania dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

W trakcie spotkania zabawy z dziećmi przeprowadzą nauczycielki z Przedszkola Niepublicznego Agatka. Najmłodsi przeniosą się w magiczny świat „Miasta nocą”.

Budowanie domów, znaków czy różnych pojazdów to wspaniała zabawa. My zapraszamy Was do stworzenia niezwykłego miasta. Budynki, ulice, samochody wykonamy z różnych materiałów. Wszystko oświetlimy kolorowymi światełkami, bo miasto nocą wydaje się być jeszcze ciekawsze. Będziemy mieli dużo pracy, ale chyba zdążymy jeszcze pobawić się w naszym mieście!

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.