Ha!mak to nie zwykła kawiarnia, to również miejsce, w którym odbywają się ciekawe zajęcia dla dzieci, spotkania dla kobiet o różnej tematyce. Miejsce zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, znajdziemy tutaj zabawki, wiele udogodnień dla mam niemowląt, takich, jak leżaczek, krzesełka do karmienia, starannie przygotowane miejsce do przewijania, a w ogródku letnim piaskownica. Czyli to co latem lubimy najbardziej. Bo nie ma to jak kawa, pyszne ciasto cisza i odpoczynek w cieniu.

hamak hamak IMG_2196

Ha!mak nie jest typową klubokawiarnią dla dzieci, jest miejscem, gdzie równie swobodnie mogą poczuć się goście mający ochotę po prostu napić się dobrej kawy, herbaty, poczytać ciekawą książkę, aktualną prasę. Kawiarnia zachęca jasnym, wakacyjnym wnętrzem, znajdziemy tu akcenty marynistyczne i oczywiście jak na nazwę miejsca przystało hamak.

Menu: kawa (6 zł), Kanapka (5 zł), Tortilla (10 zł), ciasta (od 5 zł), świeżo wyciskane soki (od 7 zł)

MAMMAZONE MOCKUP MAMMAZONE ZNAK WODNY CZARNY

Ha!mak, ul. Zwycięska 25, Wrocław

www.hamak.info

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.