O śniadaniach wiemy dużo. O zdrowych śniadaniach jeszcze więcej. Ma być zdrowo, różnorodnie i z bombą witamin. Każda z nas już wie, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Mimo to ciągle brakuje nam na niego czasu lub pomysłu. Czasami masz ochotę na jakiś konkretny smak, ale w sklepach nie zawsze można odnaleźć to czego szukamy. Oj nam kobietom ciężko dogodzić. W trakcie poszukiwań śniadania idealnego trafiłyśmy na prawdziwą rewolucję. Po prostu Mixit!

Otóż dwaj młodzi mężczyźni: Tomasz i Marcin, koledzy z Uniwersytetu Ekonomicznego, którzy niedługo po ukończeniu studiów spotkali się i zaczęli zastanawiać nad projektem, który wypełniałby ciekawą lukę rynkową i jednocześnie przynosił klientom korzyści  wymyślili Mix it. Czyli po prostu (wy)mieszaj swoją wymarzoną mieszankę musli. 

Nie spodziewaliśmy się tak pozytywnego zaskoczenia podczas naszej pierwszej wizyty na Mixit. Bogaty wybór składników oszałamia. Każdy znajdzie dla siebie coś dobrego. Można by napisać książkę na ten temat. Wystarczy na stronie głównej nacisnąć przycisk START a już komponujesz. Możesz mieszać świeże musli lub wybrać w górnym menu kasze, suszone owoce jeżeli chcesz zdrowe smakołyki bez płatków, czekoladę, ciastka lub Mixitki i na dodatek również saszetki do kieszeni. Jeśli wybierasz musli, wybierz podstawę i ewentualnie rozszerz ją o inne płatki lub nasiona (jeżeli mieszasz same orzeszki i owoce, nie musisz wybierać płatki). Dalej wystarczy przejść do zakładki owoce suszone, orzeszki i nie zapomnieć dodać coś unikalnego, na przykład czekoladowe wiórki.

SONY DSC

kąpielówki

musli_dr_macaty new

Oprócz pysznych i wysokiej jakości składników, których wybór zajął prawie rok, Mixit stara się zapewnić Klientom rozrywkę i dobre wrażenia. Założeniem jest aby użytkownik  strony internetowej cieszył się z możliwości skomponowani własnej mieszanki, żeby z niecierpliwością oczekiwał na swoje zamówienie, żeby ciekawiły go opakowania i przede wszystkim – żeby mu smakowało! Każda z nas może skomponować swoją własną mieszankę, my proponujemy Wam mieszankę Mammazino’wą. Najlepsza z najlepszych! Skomponuj: kaszę kasztanową, figi, jagody goji, papaje, ziarno słodu jęczmiennego, orzechy pekan.

Mixit to firma, która przede wszystkim chce iść własną drogą, wybudować biznes sami, od zera i małymi krokami. Dlatego całe dofinansowanie pochodzi z własnych lub rodzimych źródeł i od samego początku – od roku 2010 właściciele sami biorą udział w prawie wszystkich procesach podwykonawczych.Produkty zbożowe, które można kupić w sklepie spożywczym najczęściej skomponowane są przede wszystkim z myślą o jak najniższych kosztach produkcji. Dlatego też w musli z owocami leśnymi znajdziesz 3 (!) kawałki lub w płatkach crunchy jesz aż 30% tłuszczu a kolejnych 30% to odpad zbożowy.

elixir z lasky 2016 srdickovy

Specjalnie na walentynki Mixit przygotowało mieszankę Eliksir miłości. Powiedzenie „przez żołądek do serca”, znamy chyba wszyscy… jednak o tym jak bliskie są sobie słowa „skomponować” i „pokochać”, można poczuć dzięki tej mieszance! Połączenie afrodyzjakalnych składników z guaraną, czerwonymi owocami, owocową czekoladą i czekoladowymi wiórkami bez zwątpienia rozpalą Twoją „drugą połówkę”. W tym roku zapakowano je do tuby z kokardką i zawieszką, na której możesz własnoręcznie napisać najsłodsze życzenia!

GRAFIKA KONKURS

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.