DORADCA STYLU
Agata Bałdyga

Sesja Ciążowa Emilki z E For Event była prawdziwą przyjemnością. Miałam  już  przyjemność  wcześniej  ubierać  kobiety w ciąży i muszę powiedzieć, że to wyjątkowe przedsięwzięcie.  Tym  bardziej  z  Emilką  –  przyszłą mamą o niesamowitym wdzięku i uroku. Stylizacje, które zaproponowałam miały być kobiece, ale i wygodne. Oczywiście na potrzeby sesji pojawiły się buty na obcasach, ale na co dzień śmiało można je zastąpić tenisówkami czy balerinami. Ideą sesji było pokazanie , że każda kobieta w ciąży może wyglądać świeżo, modnie i stylowo.

 Agata Bałdyga DSC_1985 MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Dziękuję za pomoc przy realizacji sesji:
Playschool – za udostępnienie zjawiskowych wnętrz
Piotrowi z Ratuszyński Fotografia – za zrobienie pięknych zdjęć
Gosi z Beauty Baru – za świeży i kobiecy makijaż
Magdzie z Gaja Biokosmetyka – za profesjonalny manicure i pedicure z kolorowym wykończeniem
Happy Mum – za wypożyczenie wszystkich ubrań do sesji.

/produkcja: CARIBU STUDIO www.caribu.pl/

AGATA BAŁDYGA
Osobista Stylistka. Właścicielka marki pomagającej kobietom odnaleźć indywidualny styl. Bliska jest jej praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody. Jej specjalnością są domowe przeglądy szafy wraz z kompletowaniem nowych ubrań idealnie dopasowanych do tego, co już znajduje się w garderobie.
Skończyła kursy i szkolenia z zakresu mody i stylu. Jest magistrem Psychologii, co pomaga jej uważnie słuchać i trafnie interpretować potrzeby Klientek/Klientów.
Organizatorka pierwszych targów mody w Olsztynie.
Wielbicielka stylu ulicznego, minimalizmu oraz miksowania elementów sportowych z eleganckimi.
Podstawą jej pracy jest hasło: „Chcę Cię ubrać, a nie przebrać.” – najważniejsze jest bowiem, by odkryć styl, który każdy ma już w sobie #i który jest odzwierciedleniem charakteru Klientka/Klientki.
Jej pasją jest organizacja warsztatów modowych dla dzieci, a także #stylizowanie sesji zdjęciowych. Lubi ludzi i dba o dobre relacje. Jest ambitną profesjonalistką, a wszystkie zadania wykonuje na 200%. Ludzie przychodzą do niej na „wizerunkową terapię”, a jak już przyjdą – zostają na długo.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.