DORADCA STYLU
Agata Bałdyga

Sesja Ciążowa Emilki z E For Event była prawdziwą przyjemnością. Miałam  już  przyjemność  wcześniej  ubierać  kobiety w ciąży i muszę powiedzieć, że to wyjątkowe przedsięwzięcie.  Tym  bardziej  z  Emilką  –  przyszłą mamą o niesamowitym wdzięku i uroku. Stylizacje, które zaproponowałam miały być kobiece, ale i wygodne. Oczywiście na potrzeby sesji pojawiły się buty na obcasach, ale na co dzień śmiało można je zastąpić tenisówkami czy balerinami. Ideą sesji było pokazanie , że każda kobieta w ciąży może wyglądać świeżo, modnie i stylowo.

 Agata Bałdyga DSC_1985 MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY MODA DLA PRZYSZŁEJ MAMY

Dziękuję za pomoc przy realizacji sesji:
Playschool – za udostępnienie zjawiskowych wnętrz
Piotrowi z Ratuszyński Fotografia – za zrobienie pięknych zdjęć
Gosi z Beauty Baru – za świeży i kobiecy makijaż
Magdzie z Gaja Biokosmetyka – za profesjonalny manicure i pedicure z kolorowym wykończeniem
Happy Mum – za wypożyczenie wszystkich ubrań do sesji.

/produkcja: CARIBU STUDIO www.caribu.pl/

AGATA BAŁDYGA
Osobista Stylistka. Właścicielka marki pomagającej kobietom odnaleźć indywidualny styl. Bliska jest jej praca z rozmaitymi sylwetkami i różnymi typami urody. Jej specjalnością są domowe przeglądy szafy wraz z kompletowaniem nowych ubrań idealnie dopasowanych do tego, co już znajduje się w garderobie.
Skończyła kursy i szkolenia z zakresu mody i stylu. Jest magistrem Psychologii, co pomaga jej uważnie słuchać i trafnie interpretować potrzeby Klientek/Klientów.
Organizatorka pierwszych targów mody w Olsztynie.
Wielbicielka stylu ulicznego, minimalizmu oraz miksowania elementów sportowych z eleganckimi.
Podstawą jej pracy jest hasło: „Chcę Cię ubrać, a nie przebrać.” – najważniejsze jest bowiem, by odkryć styl, który każdy ma już w sobie #i który jest odzwierciedleniem charakteru Klientka/Klientki.
Jej pasją jest organizacja warsztatów modowych dla dzieci, a także #stylizowanie sesji zdjęciowych. Lubi ludzi i dba o dobre relacje. Jest ambitną profesjonalistką, a wszystkie zadania wykonuje na 200%. Ludzie przychodzą do niej na „wizerunkową terapię”, a jak już przyjdą – zostają na długo.

Zapisz się na newsletter

No.12 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.