We wrześniu aktywność dzieci i rodziców wzrasta. To nie tylko czas na powroty do szkoły, wybieramy również pozalekcyjne aktywności, które mają rozwijać dzieci i ich zdolności. A czy poza dodatkowymi zajęciami możemy wspierać dzieci w prawidłowym i twórczym rozwoju ? Oczywiście ! We własnym, rodzinnym gronie czy podczas spotkania ze koleżanki i kolegami jest czas na naukę przez zabawę. Cała gama dostępnych gier, zabawek i pomocy czeka, aby się bawić. W tym wszystkim chodzi jednak przede wszystkim o cudowną zabawę i niezapomniane chwile. Podpowiadamy zatem po jakie pomoce sięgnąć, aby zwykły dzień, popołudnie zamieniło się w przygodę. Niech słoneczny jesienny dzień będzie okazją do eksploracji otaczającego świata, a deszczowy do niebanalnych zabaw w domu. Ta jesień nie musi być nuda !

„OTO JEST NOWY JORK”

tekst i ilustracje: Miroslav Šašek

Odwiedź Nowy York bez ruszania się z domu, poznaj słynne drapacze chmur, odwiedź głowę największej damy świata, poczuj amerykański sen wprost z własnej kanapy.

Oto jest Nowy Jork

Wydawnictwo Dwie Siostry

GLOBUS MAŁEGO PILOTA

Jesień sprzyja podróżom, choćby tym palcem po globusie. Poznaj dalekie zakątki świata dzięki quizom i zabawom. To ty decydujesz o kierunku podróży ! No to jak, ruszamy ?

Globus Małego pilota

Vtch

SERIA GIER MAŁY ODKRYWCA

Gry wspomagają rozwój poznawczy oraz inteligentny dziecka z zakresu wielu dziedzin nauki. Rozwija kreatywność i chęć zdobywania nowej wiedzy. Gry doskonale łączę zabawę z edukacją, to bardzo twórczy pomysł na rodzinny czas. Wśród nowości: Ciało człowieka, Europa, Mistrz wiedzy oraz English for you.

Mały Odkrywca

Trefl

MAPA POLSKI

Poznaj swój kraj ! Każde województwo ma wiele do zaoferowania zarówno pod kątem przyrody jak i zabytków. Każde ma swoją legendę i miejsca warte uwagi. Jesienny czas to doskonały moment na podróże !

Trefl

Trefl

PUZZLE POŻEGNANIE LATA

Puzzle pełnowymiarowe to duże wyzwanie dla całej rodziny na wyższym poziom, ale też świetna okazja na wspólny czas zwłaszcza gdy za oknem weekendowa, deszczowa pogoda. Wytężamy zatem wzrok i do dzieła !

Trefl

Trefl

Kidizoom® Action Cam

Jeśli w dziecku drzemie potencjał artystyczny, uwielbia robić zdjęcia i utrwalać rzeczywistość, kamera to świetny pomysł na rozwijanie pasji i zdolności. Sprawdza się i na świeżym powietrzu i w domu jak również na basenie. Nagrywanie, montowanie, robienie zdjęć to tylko kilka radości kamery. My mamy już pomysł na film z udziałem małych bohaterów w akcji z przygodą, a Wy ?

Vtech

Vtech

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.