Chętnie sięgamy po nowości kosmetyczne testując i biorąc pod lupę specjalnie dla naszych czytelniczek wszelkie nowinki aby zarekomendować te, które szczególnie przypadły do gustu i spełniły oczekiwania naszych redakcyjnych koleżanek.

  1. MIXA – KORYGUJĄCY KREM OCHRONNY DD PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM

MIXA - KORYGUJĄCY KREM OCHRONNY DD PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM

Kremy DD mają za zadanie jeszcze lepiej niż jego poprzednicy BB oraz CC ukryć niedoskonałości skóry, rozświetlić twarz, ale również zwalczać oznaki czasu na skórze kobiety.  Krem ze względu na swoje właściwości doskonale dopasowuje się do koloru cery. Skóra nabiera jednolitego koloru, świetnie też maskuje pory tak jak obiecuje producent. Dzięki zawartemu w kremie cynku zwalcza problemy skórne. Jeden odcień kremu mile zaskakuje, gdyż faktycznie dopasował się idealnie do mojego kolory skóry. Skóra po użyciu wyglądała zdrowo i zachęcająco. Doceniam też filtr, który stosuję przez cały rok. Cena to również bardzo miłe zaskoczenie.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.