Wrocław to miasto przyjazne rodzinom z dziećmi: wspaniałe zoo, ogrody: japoński i botaniczny, parki i place zabaw oraz… restauracje. Jednym z miejsc, które wyjątkowo mocno wyróżnia się na kulinarnej mapie Wrocławia jest restauracja podróżnicza Pieprz i Wanilia.

Pieprz i Wanilia to miejsce wyjątkowe. Nie tylko ze względu na unikalny, podróżniczy klimat, nie tylko ze względu na przepyszną, autorską kuchnię międzynarodową oraz lokalizację, tuż przy pięknym Parku Południowym. Pieprz i Wanilia to także miejsce, które uwielbia gościć rodziny z dziećmi. Mali smakosze mogą liczyć nie tylko na przepyszne dania, ale także na nietypową lekcję geografii!

Nie ukrywam, że rodziny z dziećmi zajmują ważne miejsce w grupie naszych Klientów – wyjaśnia Marzena Malinowska, manager restauracji. – Przywiązujemy dużą uwagę do odpowiedniej animacji czasu naszych najmłodszych klientów – dodaje. Oprócz kącika dla maluchów, dedykowanej karty dań oraz placu zabaw, w restauracji, w weekendy pracują Animatorki. Specjalistki od organizowania czasu dbają o to, by dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli cieszyć się spokojnym posiłkiem. – Nasze Animatorki to zawodowe przedszkolanki. W każdą sobotę i niedzielę, w godzinach 13-18 prowadzą Kącik Małego Podróżnika – opowiada manager restauracji. Dzieci wraz z Animatorkami mogą bawi się na placu zabaw (w ciepłe dni), kolorować, malować, lepić, grać w ogólnorozwojowe gry planszowe oraz uczestniczyć w zajęciach ruchowych. Scenariusze zabaw nawiązują do podróży – bawią, kształcą i rozbudzają ciekawość najmłodszych.

mammazine3 mammazine2 mamazine1 P1120009

Restauracja Pieprz i Wanilia na miano miejsca przyjaznego rodzinom zasłużyła konsekwentną i rzetelną pracą. W restauracji dostępny jest przewijak (pomieszczenie to jest dodatkowo ogrzewane). Mamy karmiące mogą skorzystać ze specjalnego miejsca – wygodnego fotelu z poduszkami, otoczonego parawanem, który gwarantuje intymność. Dodatkowo, w restauracji można podgrzać butelkę oraz posiłek dla małego głodomorka. – Cały czas rozwijamy naszą ofertę i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Największą nagrodą są dla nas zapełnione stoliki oraz liczne, pozytywne opinie – dodaje na zakończenie Marzena Malinowska.

Teskt: Anna Kurp

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.