Wrocław to miasto przyjazne rodzinom z dziećmi: wspaniałe zoo, ogrody: japoński i botaniczny, parki i place zabaw oraz… restauracje. Jednym z miejsc, które wyjątkowo mocno wyróżnia się na kulinarnej mapie Wrocławia jest restauracja podróżnicza Pieprz i Wanilia.

Pieprz i Wanilia to miejsce wyjątkowe. Nie tylko ze względu na unikalny, podróżniczy klimat, nie tylko ze względu na przepyszną, autorską kuchnię międzynarodową oraz lokalizację, tuż przy pięknym Parku Południowym. Pieprz i Wanilia to także miejsce, które uwielbia gościć rodziny z dziećmi. Mali smakosze mogą liczyć nie tylko na przepyszne dania, ale także na nietypową lekcję geografii!

Nie ukrywam, że rodziny z dziećmi zajmują ważne miejsce w grupie naszych Klientów – wyjaśnia Marzena Malinowska, manager restauracji. – Przywiązujemy dużą uwagę do odpowiedniej animacji czasu naszych najmłodszych klientów – dodaje. Oprócz kącika dla maluchów, dedykowanej karty dań oraz placu zabaw, w restauracji, w weekendy pracują Animatorki. Specjalistki od organizowania czasu dbają o to, by dzieci dobrze się bawiły, a rodzice mogli cieszyć się spokojnym posiłkiem. – Nasze Animatorki to zawodowe przedszkolanki. W każdą sobotę i niedzielę, w godzinach 13-18 prowadzą Kącik Małego Podróżnika – opowiada manager restauracji. Dzieci wraz z Animatorkami mogą bawi się na placu zabaw (w ciepłe dni), kolorować, malować, lepić, grać w ogólnorozwojowe gry planszowe oraz uczestniczyć w zajęciach ruchowych. Scenariusze zabaw nawiązują do podróży – bawią, kształcą i rozbudzają ciekawość najmłodszych.

mammazine3 mammazine2 mamazine1 P1120009

Restauracja Pieprz i Wanilia na miano miejsca przyjaznego rodzinom zasłużyła konsekwentną i rzetelną pracą. W restauracji dostępny jest przewijak (pomieszczenie to jest dodatkowo ogrzewane). Mamy karmiące mogą skorzystać ze specjalnego miejsca – wygodnego fotelu z poduszkami, otoczonego parawanem, który gwarantuje intymność. Dodatkowo, w restauracji można podgrzać butelkę oraz posiłek dla małego głodomorka. – Cały czas rozwijamy naszą ofertę i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Największą nagrodą są dla nas zapełnione stoliki oraz liczne, pozytywne opinie – dodaje na zakończenie Marzena Malinowska.

Teskt: Anna Kurp

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.