Czas karnawału to wyjątkowy okres w roku kiedy możemy zaplanować nietuzinkowe przebrania, makijaże i bawić się do białego rana. Najczęściej są to spotkania w gronie znajomych na balach karnawałowych lub wyjście do klubu. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam escape room Questrooms.

To wyjątkowa forma rozrywki i zabawy w grupie przyjaciół, jest to nowy w Polsce sposób spędzania przyjemnie wolnego czasu zaczerpnięty ze świata wirtualnego, polegający na wydostaniu się z zamkniętego pokoju w przeciągu godziny. Różnica między wersją rzeczywistą, a wirtualną jest taka, że tutaj musicie działać razem, aby się wydostać, nie ma możliwości dokończenia zadania później. Questrooms w Gdańsku daje nam możliwość odbycia przygody pełnej wrażeń w 4 profesjonalnie przygotowanych pokojach.

KATASTROFA W PRZESTWORZACHKatastrofa w Przestworzach

Pewnie nie raz widziałeś film czy program dokumentalny, który opowiadał historię samolotu znikającego bez śladu. Mimo, iż w każdym samolocie znajduje się czarna skrzynka, to rozwiązanie takich wypadków zajmuje specjalistom bardzo dużo czasu. Nierzadko wiele z nich już na zawsze pozostanie zagadką, bądź wersji jest tyle ile samych badaczy. Spalone resztki wraku samolotu czy rzeczy osobiste pasażerów nie ułatwiają całej sprawy. Jednak nie ma katastrofy bez tajemnicy, której rozwiązanie może zapobiec kolejnej tragedii.

ZAGINIONY PREZENT3

Pokój ten przeznaczony jest dla dużych grup chcących rozwiązywać sporą ilość zagadek jednocześnie. Schemat z jedną drogą już dawno wyszedł z mody:) Bez zgranej ekipy i logicznego myślenia może nie udać Wam się rozwiązać zagadki, a to doprowadzi  do sytuacji, w której Prezent nigdy już nie odnajdzie właściciela.

Święta mają to do Siebie, że każde dziecko czeka tylko na jedną rzecz… na prezent. Zarówno przedszkolak jak i nastolatek potrafią zrobić w tym czasie wszystko, żeby go dostać. A do czego wy byście się posunęli, żeby go dostać?

Andrzej był dobrym chłopcem, lecz pechowym. Zawsze przytrafiały mu się sytuacje, w których mimo wielkich starań, dochodziło do niefortunnych zdarzeń, tak samo było z prezentem. Ten dzień zapowiadał się jak każdy inny, lecz doświadczony złym fatum Andrzej domyślał się, że tak łatwo to nie będzie. Przeanalizował kilka ewentualnych możliwych zdarzeń i postarał się na nie przygotować, lecz to do czego doszło zamurowało biednego Andrzeja. Co się wydarzyło później?

UCIECZKA Z WIĘZIENIA1

Ten pokój zmieni Wasze wyobrażenie o escaperoomach.

Jest to największy i być może najtrudniejszy pokój – specjalnie przeznaczony dla dużych i zgranych grup. Prawdopodobnie będzie to najlepszy w jakim mieliście przyjemność uczestniczyć. Zasady gry odbiegają od tych obowiązujących i znanym Wam w typowych escaperoomach. Dopiero w tym miejscu dowiecie się, co oznacza prawdziwa współpraca. Bez niej, nie będziecie mieć fizycznejmożliwości, aby wydostać się z więziennej celi.

Jak wiadomo więzienie to nietypowe miejsce, gdzie ludzkich historii jest znacznie więcej niż samych więźniów, którzy pragną tylko jednego – wolności. Możliwości wydostania się z celi jest niewiele, a w pojedynkę jest to wręcz nie możliwe. Sytuacja się pogarsza, gdy zostałeś niesłusznie skazany na stracenie, a nikt inny prócz Ciebie nie jest w stanie udowodnić Twojej niewinności. Aby to zrobić musisz wydostać się z więzienia i zawalczyć o swoje własne życie. Poczuj się jak prawdziwa, mylnie skazana ofiara i zapobiegnij tragedii !

ŚMIERĆ W BRACTWIEbractwo

Kto z nas nie oglądał takich klasyków jak: ,,American Pie”, ,,Wieczny Student” czy ,,Zemsta frajerów”. Zawsze wyobrażało się siebie jako uczestnika takiej imprezy. Chociaż dla wielu z nas polskie realia zatarły ten obraz. Tym razem jednak było inaczej – byłeś z ekipą właśnie na takiej imprezie w bractwie, przeżyliście to razem. Przyjęcie odbyło się podobnie, jak każde inne: całonocna balanga, napoje, dziewczyny, wyzwania – dokładnie tak, jak to sobie wyobrażaliście.
Poranek, wybija godzina 14:00 zaczynacie się przebudzać. Pobudka jest dość ciężka, chociaż natychmiastowa. Nikt z was nie pamięta jak impreza się skończyła, w głowie macie tylko sam początek i parę prześwitów. Próbujecie razem ustalić przebieg wydarzeń. Jednak po chwili okazuje się, że brakuje jednej osoby – Patryka ! W pokoju zaczynacie dostrzegać bardzo dziwnie znaki. Czy uda Wam się odnaleźć przyjaciela, żywego przyjaciela ?

Byliśmy, sprawdziliśmy, polecamy!

Zabawa idealna na karnawałowe szaleństwo!

Rezerwacji można dokonać TU

Specjalnie dla naszych czytelników mamy do rozdania 2 vouchery na dowolną grę w Questrooms. Wystarczy napisać w komentarzu dlaczego to właśnie Ty chcesz przeżyć w Questrooms karnawałową przygodę. Konkurs trwa do 16 stycznia 2016r.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.