MINT to najlepszy drukowany magazyn dla mam!
Dostępny w salonach Empik w całej Polsce.
MINT to kwartalnik, a także portal, który codziennie dostarcza dobrej dozy inspiracji.
Przychodzimy do Was z bukietem świeżej mięty, która stała się inspiracją dla naszej nowej nazwy – Mint!
Magazyn Mint to powiew świeżości w prasie parentingowej. To nowe treści i gorące tematy w najlepszym wydaniu. Mammazine zmienił nazwę na Mint, by dać Wam więcej przyjemności i satysfakcji. Zachowując to co dobre, chcemy sięgać po więcej i dzielić się tym z Wami, naszymi Czytelniczkami.
Poczujcie miętę! Jej intensywny zapach wprawia nas w dobry nastrój i pobudza do działania. Dobrze komponuje się z czekoladą, a jej napar pozwala ukoić nerwy. Zostańcie z nami, zaproście przyjaciół. Mint to nowy odcień macierzyństwa.
Do palety codzienności dodajemy kroplę mięty. Niby niepozorna, a łączy w sobie kolor niebieski, zielony i biały! 
Mint – świeży i orzeźwiający look oraz szybkie do wymówienia hasło: Mint! Jednym tchem wymawiane przez nas od wielu już dni! Chcemy, by i Wam utkwiło w pamięci. By było synonimem dobrych treści. By miało pozytywne konotacje. Czujecie miętę?

REDAKCJA

Bądź bliżej MINT – oto nasza Redakcja!

 

REDAKTOR NACZELNA – Bogna Bojanowska

ZASTĘPCA REDAKTOR NACZELNEJ – Magdalena Maskiewicz

REDAKTOR PROWADZĄCA – Małgorzata Matysek

REDAKTORZY – BEZ NICH REDAKCJA NIE BYŁABY TA SAMA!

KAROLINA RYBUS-PRZENIOSŁO

Coach, socjolog, mama. Wdraża projekty rozwojowe dla biznesu i administracji publicznej. Jest współautorką projektu coachingowego „KorpoMama” – pracuje z kobietami m.in. nad asertywnością, zarządzaniem czasem, work-life balance. Organizuje wyprawy coachingowe do Indonezji;  www.krpsilnamarka.pl

MAGDALENA STALEWSKA / DZIAŁ MODA / moda@mintmag.pl

Świeżo upieczona mama. Absolwentka prognozowania trendów w obszarach mody i designu.  Na co dzień poszukiwaczka trendów w jednej z korporacji. Uwielbia podróże, kawę i wszystko, co francuskie. Zakochana w Gdyni, mężu i synku.

DARIA STRUMIŃSKA

Fizjoterapeutka, instruktorka odnowy biologicznej, sportu i rekreacji, tyflopedagog. Amatorka zdrowego stylu życia i naturalnych form leczenia. Adeptka medycyny osteopatycznej. Entuzjastka książek, kawy i gorzkiej czekolady. Żona, mama Laury i Wiktora

AGATA KOCHANEK  / DZIAŁ URODA / uroda@mintmag.pl

Mama Julki i Kazia. Od 6 lat autorka bloga lifestylowego. Agatha Lover pokazuje wycinki z życia, w którym funkcjonuje jako mama i kobieta. Maniaczka pielęgnacyjnych kosmetyków, mrocznych seriali i kawy. Z pasji fotograf uwieczniający wszystko, co się rusza lub nie.

HANNA GARBARCZYK-KLUJEW

Socjolożka, właścicielka sklepu Malinowy Koszyk, po godzinach blogerka. Prywatnie żona Tomka i mama prawie 5-letniego Mikołaja. Miłośniczka piękna w każdej postaci, amatorka fotografowania i wnikliwa obserwatorka ludzkich zachowań. Nie umie żyć bez podróżowania.

AGNIESZKA KRAJEWSKA / POKOKARDĘ / STYLISTKA

Z wykształcenia antropolog kultury, z zamiłowania, odkąd sięga pamięcią, zajmuje się modą. Bycie stylistką to dla niej nie tyle zajęcie, które kocha, ale cała filozofia.

KARINA PAPADOPOULOS / FOTOGRAF

Fotografka i podróżniczka mieszkająca w Szwarzwaldzie w Niemczech. Zajmuje się fotografią lifestylową i edytorialną, balansuje między fotografią komercyjną a artystyczną.

MONIKA GARBOŚ

Mama trójki, trener Crossfit Level 1, pasjonatka macierzyństwa, zdrowego stylu życia i fotografii. Prowadzi box Crossfit Lubin oraz instablog i stronę fb Trener Mama, doradca chustonoszenia ClauWi i instruktor Masażu Shantala.

HANNA PIETRZAK-TRZCIŃSKA

Pedagog kulturalno-oświatowy. Od zawsze otoczona tomami – pracowała w wydawnictwie, teraz recenzuje książki dla dorosłych i te podebrane z regału synów. Próbuje zostać pełnoetatową copywriterką. W swoich tekstach stara się inspirować czytelników do kreatywności, bo ona ubarwia codzienność, i lekko ironizować, bo dystans ułatwia życie. 

JUSTYNA WOJCZYŃSKA / DZIAŁ SMAKI

Bez aparatu czuje się jak bez ręki. Fotografia kulinarna to jej nałóg. Uwielbia rodzinę, podróże ze smakiem i okazje do pieczenia. Autorka apetycznej strony figazmakiem.art. Mama rocznego Wojtka.

 

NATALIA MOSKALIK

Studentka socjologii, wykształcona kucharka, miłośniczka dobrego stylu oraz muzyki na żywo. Uzależniona od włoskiej kuchni i pysznej herbaty. Stawia coraz wyżej cele i zdeterminowana dąży do ich osiągnięcia.

JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ CZĘŚCIĄ MINTOWEJ RODZINY NAPISZ NA ADRES REDAKCJA@MINTMAG.PL

REDAKCJA MINT MAG CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

DOTYCHCZASOWE WYDANIA