SKIP HOP znana i ceniona na całym świecie amerykańska marka produktów dla niemowląt i małych dzieci. Już od niemal dekady produkty tej marki zachwycają oryginalnymi rozwiązaniami, funkcjonalnym designem, a przede wszystkim pięknym wzornictwem.  Przekonajcie się same – mamy do rozdania 8 kultowych zestawów.

A wszystko zaczęło się w roku 2003, kiedy to dwoje świeżo upieczonych rodziców, Ellen i Michael Diamant, bezskutecznie szukało praktycznych i niebanalnych  przedmiotów ułatwiających codzienne rodzicielstwo. Zaprojektowali wówczas pierwszą na świecie podręczną torbę na pieluszki i akcesoria, którą można było zamocować na wózku. Torba stała się symbolem marki i była impulsem do tworzenia kolejnych innowacyjnych produktów. Od tego czasu w nowojorskim studio projektowym SKIP HOP, powstało już ponad sto unikatowych produktów.

Zoo Winter Collection

Zoo Winter Collection

Otwartość i nowatorskie podejście do szeroko pojętego designu, zaowocowało współpracą SKIP HOP z najzdolniejszymi projektantami – wśród nich nie mogło zabraknąć Jonathana Adlera i Scotta Hendersona. Produkty SKIP HOP cechują się nie tylko ciekawą stylistyką i wysoką jakością wykonania, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Cały zespół SKIP HOP wkłada swoje serca i wiele godzin ciężkiej pracy w produkcję każdego produktu tak, by z czystym sumieniem móc oddać go w ręce rodziców. Marka rygorystycznie przestrzega norm bezpieczeństwa, dzięki czemu w ich produktach nie znajdziemy ołowiu, ftalanów oraz groźnego dla zdrowia bisfenolu. Kupując produkty SKIP HOP można mieć pewność, że spełnią one oczekiwania, a wybór akcesoriów i zabawek stanie się łatwiejszy i przyjemniejszy.

01_HOLIDAY_20015_S(P) 04_HOLIDAY_20015_S(P) 08_HOLIDAY_20015_S(P)

SKIP HOP angażuje się również w pomoc potrzebującym. Część zysków ze sprzedaży każdego produktu przekazywanych jest organizacjom, których działania są ważne – Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation, The Ovarian Cancer Research Fund oraz Baby Buggy.

 „W SKIP HOP doskonale znamy i rozumiemy potrzeby współczesnej Mamy i Taty, sami też jesteśmy rodzicami. Staramy się tworzyć produkty inteligentne, nowatorskie i bezpieczne. Produkty, które odwołując się do naszych serc i nowoczesnego designu upiększają nasz świat, jednocześnie  ułatwiając rodzicom stawianie pierwszych kroków w ich nowej roli. To właśnie jest dla nas najważniejsze.”

Poznaj kolekcję 

GRAFIKA KONKURS SKIP HOP (1)

 Regulamin konkursu dostępny TU

WYNIKI GRAF

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Autorów powyższych zdjęć prosimy o przesłanie mailowe swoich danych do wysyłki (adres, numer telefonu)

kontakt@mammazine.com.pl

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.