Marka Kids on The Moon to marka zarówno dla dzieci jak i rodziców. Stworzona podczas pełni księżyca łączy świat natury ze światem dziecięcej fantazji oraz z odrobiną dorosłej perspektywy.

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja inspirowana całkowitym zaćmieniem słońca to przede wszystkim minimalistyczne sylwetki, wyraźne kontury i kontrastujące kolory.

Natura pozbawiona światła słońca matowieje i blednie – Księżyc, Słońce i Ziemia ustawiają się w jednej linii a świat staje się monochromatyczny. Dominują czerń, odcienie szarości oraz blady róż. Miękkie, pełne sylwetki pikowanych kurtek i kamizelek, cieniowane denimowe sukienki i spódnice oraz geometryczne topy rzucają cień i prowokują do wzrokowej zabawy. Światło – cień – światło.

W nadchodzącym sezonie pojawiają się nowe printy dla księżycowych dziewczyn i chłopaków oraz nowe akcesoria – torebki oraz cieniowane poduszki. Kids on the moon porusza się w światłocieniu pomiędzy jawą a snem.

Materiały użyte w kolekcji TOTAL ECLIPSE to przede wszystkim wysokogatunkowe dzianiny, denim oraz ortalion.

Charakterystyczne dla marki przywiązanie do szczegółów i detali widać w nietypowych, oryginalnych formach, ukrytych kieszonkach czy kontrastujących z całością sylwetki mankietach.

W aktualnej kolekcji chciałam zawrzeć powidok zaćmienia słońca – stąd geometryczne kształty, mocno ograniczona paleta kolorów oraz proste, pudełkowe sylwetki. Monochromatyczny świat, który zastygł w oczekiwaniu na coś nieznanego, tajemniczego, i lekko niepokojącego – mówi Magda Rams, projektantka i współwłaścicielka Kids on the moon.

Od jutra kolekcja już dostępna w sprzedaży.

kidsonthemoon kidsonthemoon kidsonthemoon

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.