Jesień to idealna pora by zadbać o odpowiednie doświetlenie pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Światło wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, a jego rolą we wnętrzach jest stworzenie harmonijnej atmosfery aktywizującej do działania lub zachęcającej do wypoczynku.

Odpowiednio dobrane umili nam rodzinny czas podczas długich i chłodnych wieczorów, kreując przyjemny nastrój.

W dobie współczesnego designu oświetlenie może pełnić role użytkowe i dekoracyjne. Każdy rodzic wie, że powinno być również odporne na potencjalne uszkodzenia, a także bezpieczne dla dzieci i innych domowników.

Na przeciw oczekiwaniom rodzin wychodzi włoska marka Slide, dzięki której możemy oryginalnie zaaranżować pokój dziecięcy, a także nowa na polskim rynku, pełna zaskakujących pomysłów marka Nuno’ni.

Oświetlenie 2

Obie wyróżniają się nie tylko niebanalnym stylem akcesoriów świetlnych ale przede wszystkim wyjątkowymi walorami użytkowymi. Bo dziś źródło światła nie musi być tylko klasyczną lampą. Może stanowić doskonały element dekoracyjny ale także pełnić rolę komfortowego, designerskiego mebla! Lampa mieniąca się tysiącami barw może być jednocześnie sofą, siedziskiem czy stolikiem – oświetlając, koloryzując i aranżując otaczającą nas przestrzeń. Świecące, pełne magii kule Moon czy kostki Cubrick są absolutnie niezastąpione w tworzeniu kreatywnych, przytulnych czy bajkowych wnętrz.

Oświetlenie 1

Zaskakuje nie tylko modernistyczny styl, praktyczność produktów Nuno’ni ale także ich innowacyjność! Wykonane z wytrzymałego polietylenu są odporne na uszkodzenia, gwarantują bezpieczeństwo użytkowania, a przy wykorzystaniu sieci WiFi – jasnością, prędkością i częstotliwością światła można sterować nawet za pomocą smartfona! Ponadto dzięki zastosowanemu modułowi RGB – produkty Nuno’ni świecą tysiącami kolorów zużywając przy tym 90% mniej energii.

Oświetlenie 4

Oświetlenie 5

To z pewnością gratka dla tych, którzy bawią się formą, traktują design w sposób nieoczywisty i uwielbiają minimalizm. Jeszcze nigdy domowe akcesoria świetlne nie były tak funkcjonalne, a jednocześnie piękne!

Oświetlenie 7

Autor: Graża Feliga

Zdjęcia: Make It Home

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.