Kochamy cały rok, całą duszą, bez ustanku coraz mocniej. Ten jeden dzień w roku niczego nie zmienia, niczego nie wnosi, ale może być okazją do miłego spędzenia czasu z osobami, które są nam najukochańsze na świecie.

A ponieważ miłość wyrażamy drobnymi gestami oto nasze walentynkowe strzały miłości.

Mammazine_walentynki2
Wykonane własnoręcznie przez małe łapki, mamy nadzieję ucieszą obdarowywanych. Niech to będzie dla Was doskonała zabawa, ale również i przede wszystkim okazja do rodzinnych rozmowy na temat miłości.

STRZAŁY ŚWIĘTEGO WALENTEGO

Potrzebujemy oprócz zapału, oddechu miłości

* patyczki do szaszłyków
* kolorowy brystol
* włóczka/sznurek
* washi tape
* nożyczki

Mammazine_walentynki3Mammazine_walentynki4 Mammazine_walentynki5Poszczególne elementy wycinamy z brystolu lub innego kolorowego papieru. Przytnijmy je po obu stronach, aby nadać kształt piór rodem z indiańskich legend i opowieści. Przymocowujemy pióra za pomocą sznurka, włóczki lub nawet taśmy. My szczególnie lubimy kolorowe i niezwykle praktyczne washi tape, które kupujemy prawie na kilogramy. Przy produkcji strzał miłości również niezwykle się przydały. Udekorowaliśmy nimi również patyczek, aby strzały były jeszcze bardziej kolorowe, utrzymane w miłosnym klimacie.

Strzały zakończone grotem lub serduszka przypadną nie jednej dużej czy małej dziewczynie. Do strzały można dołączyć bilecik, liścik miłosny, albo garść słodkości, koniecznie w kolorach walentynek.

Niech będzie słodko, niech będzie z nutką romantycznego, pozytywnego zakręcenia głowy.

I oby ten nastrój utrzymał się w waszych sercach i domach nie tylko w ten jeden dzień worku, niech zawsze Was pcha do przodu, dodaj energii, która pozwoli góry przenosić.

A Ty do kogo powiesz BE MY VALENTINE ?

Mammazine_walentynki6

Mammazine_walentynki7

Mammazine_walentynki9

Mammazine_walentynki11

Zapisz się na newsletter

No.11 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.