KLUB KSIĄŻKI MINT

Czytanie jest magiczne, rozwija, wzbogaca i sprawia, że nasze życie jest pełniejsze. I dlatego powstał Klub Książki MINT. Wspólnie odkrywać będziemy nowości książkowe dla dzieci i dla mamy. Czekają na Was zabawy do pobrania, wywiady, spotkania i książki do recenzji do wygrania!

klub książki Mint

DLA KOGO?

Klub Książki MINT jest dla tych wszystkich, którzy cenią sobie dobrą książkę, którzy chcą jeszcze bardziej aktywnie czytać oraz dla tych, którzy szukają niebanalnych rekomendacji książek dla dzieci i dorosłych. 

Klub Książki MINT to gwarancja rzetelnych recenzji, a w prezencie otrzymasz kreatywne zabawy do pracy z książki i rozwijania pasji do czytania.

To także świetna okazja, żeby uzupełnić biblioteczkę dziecka i własną o najlepsze książki.

Aż wreszcie Klub Książki MINT jest dla tych, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i prosto do skrzynki mailowej otrzymują warte uwagi książkowe inspiracje.

klub książki Mint

Dlaczego warto dołączyć do KLUBU KSIĄŻKI MINT?

CIEKAWE KSIĄŻKI PROSTO DO TWOJEJ SKRZYNKI

Nie musisz już dłużej szukać, przeglądać, bo pomysły na książkowe inspiracje będą przychodziły do Ciebie same – prosto do Twojej skrzynki mailowej

KREATYWNE ZABAWY

W bonusie czekać na Ciebie będą pomysłowe zabawy dla najmłodszych i materiały praktyczne dołączone do recenzji książek dla dorosłych

KSIĄŻKI DO RECENZJI i RABATY

Raz na miesiąc 10 wybranych członków klubu dostawać będzie książki do recenzji, a pozostali specjalny rabat na zakup książki

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄZKI MINT

I CIESZ SIĘ DOBRĄ KSIĄŻKĄ!

.

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

klub książki Mint

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKI I ODBIERZ

ZABAWĘ W BIBLIOTEKĘ

klub książki Mint
klub książki Mint
klub książki Mint

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU KSIĄŻKI MINT

Podaj swój email i zapisz się już dziś! Czekają na Ciebie niespodzianki, a przede wszystkim recenzje książek, o które warto wzbogacić swoją biblioteczkę.

.
klub książki Mint
klub książki Mint

O MINT

MINT to MAGazyn i serwis online dla mamy. Znajdziesz w nim: ciekawostki, nowości, inspiracje, wiedzę, pomysły na kreatywne zabawy, recenzje, wywiady i o wiele więcej.

MINT to powiew świeżości w przestrzeni o macierzyństwie online. To szansa na pozytywne rodzicielstwo i zakręcone dzieciństwo.

MINT to Twój poradnik na każdy dzień roku, nie tylko od święta.

Bogna Bojanowska, Redaktor Naczelna magazynu MINT wraz ze swoją rodziną: mężem Michałem, synami Nicolasem i Matteo i córeczką Zoe inspirują do pełnego życia i dzielą się z czytelnikami sprawdzonymi sposobami na szczęśliwe życie pełne pasji i pomysłów na zabawę.

klub książki Mint

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest