Świąteczny prezent od MINT
Mam dla Ciebie świąteczny prezent! Jeszcze świeżutkie, pachnące i magiczne, zimowe wydanie  magazynu MINT – No.14.

Sprawdź jak odebrać prezent, to dziecinnie proste!

świąteczny prezent

SKLEP

Mam dla Ciebie świąteczny prezent!

Przybywam do Ciebie ze świątecznym prezentem. Jeszcze świeży, pachnący magią i świętami MINT No.14

Rok 2020 mocno dał nam się we znaki, niech ten świąteczny prezent ode mnie będzie dla Ciebie miłą odskocznią od codzienności. Przygotowałam dla Ciebie wraz z całym zespołem MINT garść świątecznych tematów i inspiracji. Ale to nie wszystko możesz liczyć na ciekawe wywiady i rozmowy, nasze rekomendacje i pyszności.

 

ODBIERZ SWÓJ ŚWIĄTECZNY PREZENT OD  MINT

gazeta dla mam

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

10 powodów, dla których warto pobrać świąteczny prezent od MINT

świąteczny prezent

1. JA, MAMA | Podaruj sobie, podaruj dziecku

Czasy wywróciły nasz świat do góry nogami. Wyciągnęły nas ze stref komfortu. Uświadomiły niestałość pewników. Nadwątliły wiarę w stabilność rzeczywistości zewnętrznej. Ten rok jest inny niż zwykle. Przed nami też inne Święta, więc i prezenty zaplanujmy takie, jak nigdy wcześniej. Sposoby na zmiany ma dla Ciebie niezastąpiona Sylwia Bujko.

2. JA, MAMA | Świąteczne zabawy sensoryczne

Proste i przyjemne zabawy sensoryczne dla przedszkolaka w oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia. Zabawy przygotowała Aleksandra Charędzińska.

3. JA, MAMA | Nie takie zwykłe święta

To na te święta czekamy cały rok i przygotowujemy się do nich już od pierwszych dni grudnia. Te święta będą inne od wszystkich. Wszyscy odczuwamy to podobnie, ale każdy na swój sposób, dlatego zapytałam Insta Mamy o to, jak zapowiadają się Święta 2020 w ich domach.
świąteczny prezent

4. JA, KOBIETA | Rozmowa z Architekt Porządku

Organizuje szafy, odgraca domy, przeorganizowuje garderoby, uczy Polaków jak sprzątać efektywnie. Właśnie wydała książkę – prawdziwa kobieta rakieta Agnieszka znana Ci jako Architekt Porządku. Z Agą rozmawiamy o świętach, o biznesie, o rozwijaniu skrzydeł.

5. JA, KOBIETA | Zmiana da się lubić

Gdzie ukrywa się przestrzeń na Twoje potrzeby? Małymi krokami do zmiany nawyków poprowadzi Cie Sylwia Panuś.

6. MINTOWE ROZMOWY | z Izą Janiszewską

Jako kilkulatka napisała opowieść dla swojej mamy. Potem wygrała kilka nagród ogólnopolskich w konkursach literackich. Była
wydawcą takich programów jak „Kobieta na zakręcie” czy „Miasto Kobiet”. Teraz jest pisarką kryminałów. W kwietniu ukazała
się jej pierwsza książka, we wrześniu druga. Pracuje właśnie nad trzecią. To jej rok. Zapraszamy na Mintowe Rozmowy z Izą Janiszewską.
świąteczny prezent

Świąteczny prezent  – MINT No.14 – zapisz się do newslettera!

7. #mamabosstoja | Stwórz rodzinny kalendarz w Asanie

Agnieszka Gniadzik poprowadzi Cię krok po kroku. Stwórz z nią rodzinny kalendarz w Asanie. 

8. SMAKI | Rozmowa z Maią Sobczak z Qmamkaszę

Kobieta nietuzinkowa, pełna inspiracji i spokoju, kieruje się psychologią pozytywną. Żyje w pełnej zgodzie z naturą, holistycznie patrząc na świat. Czytelniczkom MINT, Maia Sobczak otwiera drzwi do siebie i zdradza swoje sposoby na Boże Narodzenie

9. SMAKI | Przepisy na świąteczne słodkości

Ten rok tak mocno nam dopiekł, że w te święta, nie będziemy uważać na dietę. Mamy ochotę na pyszności, które osłodzą grudniowy czas. Częstuj się przepisem, piecz i jedz bez wyrzutów sumienia. Cake Me przygotowało dla Ciebie tylko tradycyjne pyszności.
świąteczny prezent
świąteczny prezent
świateczny prezent

10. ŚWIĘTA Z MINT

W świątecznej części czekają na Ciebie: inspiracje prezentowe, pomysły na pakowanie świątecznych prezentów oraz patenty na minimalistyczne dekoracje. A wszystko po to, aby Święta 2020 były jedyne w swoim rodzaju.
świąteczny prezent

To tylko 10 powodów, ale uwierz mi, mamy dla Ciebie aż 90 stron dobrych treści na Święta 2020. Zapisz się na newsletter i poczuj miętę do MINT! To gazeta dla mam, która aż się prosi o czytanie.

MINT MAGazyn dla Mam dostępny jest w formie gazety online. Możesz zapisać go na tablecie lub telefonie. Przeglądasz gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Oto gazeta dla mamy na magiczne Święta 2020!

świąteczny prezent

podobne artykuły

magazyn dla mamy

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.