Jeżeli nie macie jeszcze planów na Mikołajki zapraszamy na premierę spektaklu Choinka, na podstawie wyjątkowej opowieści z pięknym morałem Hansa Christiana Andresena w Teatrze Guliwer.

***

Choinka już od pierwszych chwil życia była drzewkiem wyjątkowym. Gdy tylko zruszyła grudki ziemi i wystawiła się na działanie promieni słonecznych zaczęła fantazjować o swoim przeznaczeniu. Kim będę? -pytała leśne zwierzęta. Domem dla ptaków? Masztem okrętów? Co mnie spotka i czego doświadczę? Kiedy będę tak wielka jak stare sosny i świerki? Czy spotka mnie szczęście?

W historii spisanej przez Hansa Christiana Andersena szczęście Choinki spełnia się w czasie wieczoru wigilijnego, w spotkaniu z dziećmi i z tajemniczym Klumpe-Dumpe .

Spektakl w żywym planie z udziałem lalek oraz muzyką na żywo. Odbędzie się na kameralnej Scenie Liliput w Teatrze Guliwer. Czas trwania 60 minut.

Autor: Hans Christian Andersen 

Przekład: Bogusława Sochańska

Reżyseria: Robert Jarosz

Scenografia: Mária Bačová

Muzyka: Hipolit Woźniak

Pedagog teatru: Justyna Czarnota

Występują: Milena Kranik (gościnnie), Georgi Angiełow, Hipolit Woźniak (gościnnie)


KONKURS!

Podziel się w komentarzu swoim pomysłem na świąteczny czas – może macie swoją ulubioną tradycje, zabawę lub wieczór tematyczny. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy, a do wygrania:

 2 podwójne zaproszenia na 8 grudnia godz. 11:00

 2 podwójne zaproszenia na 15 grudnia godz. 13:00

Na odpowiedzi czekamy do 6 grudnia. Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu dostępny w Redakcji MINT.

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.