Pierwszy kwartał nowego roku zawsze obfituje w nowości. Specjalnie dla Was zrobiłyśmy przegląd marcowych bestsellerów, które według nas są godne uwagi. Na pierwszy ogień idą produkty dla dzieci.

Jest w czym wybierać!

1BUGABOO FOX

Nowości marca 2018

Najbardziej komfortowy wózek dziecięcy od Bugaboo. W 1999 roku holenderska marka Bugaboo zrewolucjonizowała sposób przemieszczania się każdej rodziny dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i oryginalnego wózka spacerowego. Teraz, niemal 20 lat później od tego wydarzenia, Bugaboo przedstawia swój najbardziej komfortowy wózek: Bugaboo Fox. Wózek ten stanowi kolejny krok w ewolucji wózków spacerowych marki, które od lat znajdują się w ścisłej czołówce inteligentnych produktów dla rodziców i ich dzieci.

2. PIERWSZE KLOCKI LEGO Z MATERIAŁÓW EKOLOGICZNYCH

Nowości marca 2018Fantastyczna wiadomość dla osób dbających o środowisko naturalne! Wystartowała produkcja gamy elementów LEGO z materiałów przyjaznych środowisku – roślinnego plastiku uzyskiwanego z trzciny cukrowej. Nowe, ekologiczne, elementy botaniczne pojawią się w różnych odmianach liści, krzaków i drzew. Produkowane z polietylenu, który jest miękkim, wytrzymałym i elastycznym plastikiem. Choć oparte na materiałach wytwarzanych z trzciny cukrowej, z technicznego punktu widzenia są identyczne jak produkty wytwarzane z konwencjonalnego plastiku.

3.  BARBIETM ON THE GO

Nowości marca 2018

Mattel, światowy lider branży dziecięcej, wprowadził na polski rynek nową linię zabawek –  BarbieTM On The Go. Nowość to zestawy torów z myjnią samochodową, pocztą lub wesołym miasteczkiem, które można ze sobą dowolnie łączyć i uzupełniać innymi modelami z kolekcji. Gamę produktów dopełniają samodzielnie jeżdżące samochodziki i skutery z napędem na baterie z dołączonymi laleczkami oraz tory do wyścigów konnych w kompletach z kucykami i małymi dżokejkami.

4. YOPE / MYDŁA DLA DZIECI

Nowości marca 2018

Będąc świadomymi rodzicami, doskonale wiemy, że skóra najmłodszych wymaga wyjątkowej troski. Nawet codzienna kąpiel może ją przesuszyć i podrażnić. Dlatego kosmetyki przeznaczone do jej pielęgnacji muszą być bardzo delikatne, naturalne, a przede wszystkim bezpieczne. Marce YOPE udało się połączyć wszystkie te cechy. W efekcie powstała wyjątkowa gama naturalnych mydeł do rąk dla dzieci powyżej 3-go roku życia, które podczas mycia zapewniają skórze maksymalną ochronę przed wysuszeniem i podrażnieniami.


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

No.10 Mint dostępny online i w salonach Empik

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.