Pierwszy kwartał nowego roku zawsze obfituje w nowości. Specjalnie dla Was zrobiłyśmy przegląd marcowych bestsellerów, które według nas są godne uwagi. Na pierwszy ogień idą produkty dla dzieci.

Jest w czym wybierać!

1BUGABOO FOX

Nowości marca 2018

Najbardziej komfortowy wózek dziecięcy od Bugaboo. W 1999 roku holenderska marka Bugaboo zrewolucjonizowała sposób przemieszczania się każdej rodziny dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i oryginalnego wózka spacerowego. Teraz, niemal 20 lat później od tego wydarzenia, Bugaboo przedstawia swój najbardziej komfortowy wózek: Bugaboo Fox. Wózek ten stanowi kolejny krok w ewolucji wózków spacerowych marki, które od lat znajdują się w ścisłej czołówce inteligentnych produktów dla rodziców i ich dzieci.

2. PIERWSZE KLOCKI LEGO Z MATERIAŁÓW EKOLOGICZNYCH

Nowości marca 2018Fantastyczna wiadomość dla osób dbających o środowisko naturalne! Wystartowała produkcja gamy elementów LEGO z materiałów przyjaznych środowisku – roślinnego plastiku uzyskiwanego z trzciny cukrowej. Nowe, ekologiczne, elementy botaniczne pojawią się w różnych odmianach liści, krzaków i drzew. Produkowane z polietylenu, który jest miękkim, wytrzymałym i elastycznym plastikiem. Choć oparte na materiałach wytwarzanych z trzciny cukrowej, z technicznego punktu widzenia są identyczne jak produkty wytwarzane z konwencjonalnego plastiku.

3.  BARBIETM ON THE GO

Nowości marca 2018

Mattel, światowy lider branży dziecięcej, wprowadził na polski rynek nową linię zabawek –  BarbieTM On The Go. Nowość to zestawy torów z myjnią samochodową, pocztą lub wesołym miasteczkiem, które można ze sobą dowolnie łączyć i uzupełniać innymi modelami z kolekcji. Gamę produktów dopełniają samodzielnie jeżdżące samochodziki i skutery z napędem na baterie z dołączonymi laleczkami oraz tory do wyścigów konnych w kompletach z kucykami i małymi dżokejkami.

4. YOPE / MYDŁA DLA DZIECI

Nowości marca 2018

Będąc świadomymi rodzicami, doskonale wiemy, że skóra najmłodszych wymaga wyjątkowej troski. Nawet codzienna kąpiel może ją przesuszyć i podrażnić. Dlatego kosmetyki przeznaczone do jej pielęgnacji muszą być bardzo delikatne, naturalne, a przede wszystkim bezpieczne. Marce YOPE udało się połączyć wszystkie te cechy. W efekcie powstała wyjątkowa gama naturalnych mydeł do rąk dla dzieci powyżej 3-go roku życia, które podczas mycia zapewniają skórze maksymalną ochronę przed wysuszeniem i podrażnieniami.


Mat.pras.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.