BOHEMIAN YOUNGSTER – nowa marka, która wkracza na dziecięce salony. Jej znak rozpoznawczy to styl boho w pełnym wydaniu. Oryginalny charakter, zwiewne tkaniny, kwiatowy print, za to pokochały markę dziewczynki.

photo by wysokiniski.com

Twórczyniami tej niezależnej marki są dwie Agnieszki. Młodsza Aga, mama dwójki dzieci to wolny duch, chwytający każdy moment bez oglądania się na przeszłość i spoglądania w dalszą przyszłość. Żyje daną chwilą i cieszy się każdym momentem życia. Starsza o rok Aga, również mama, to dusza twórcza kochająca śmiech, naturę i rękodzieło. Zawsze ma głowę pełną pomysłów co by tu zrobić, uszyć, skleić, po prostu stworzyć.

photo by wysokiniski.com

Z połączenia tych dwóch dusz powstała marka Bohemian Youngster. Ubranka oferowane przez ten duet charakteryzują się lekkością, wygodą oraz kolorystyką wtapiającą się w piękno natury. Brązy, zielenie, granaty, kwieciste wzory wspaniale komponują się z przyrodą, z którą wszyscy tak bardzo lubimy obcować.

photo by wysokiniski.com

Elementami stylu są długie, luźne spódnice oraz zwiewne bluzki. Dodatki z naturalnych piór, rzemieni oraz koralików, nadają całości indiańsko bohemowego stylu, tworząc idealnie spójną całość.

Bohemian Youngster to zew wolności, to coś więcej niż tylko styl ubioru. To sty życia i spędzania wolnego czasu bazujący na relacji z matką naturą oraz bliskiej relacji z drugim człowiekiem. To czas przepełniony miłością, wdzięcznością i wzajemnym szacunkiem.

Bohemian Youngster debiutuje w sezonie SS17 kolekcją „Power of nature”, którą można nabyć w Showroomkids.

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.