GB Pockit+ All-City w podróży

Wózek spacerowy GB Pockit+ All-City ruszył z nami w podróż. Lekki, zwrotny i musi składać się do minimalnych rozmiarów. Takie były nasze oczekiwania wózka idealnego na podróż z naszą trzyletnią Zoe. Czy GB Pockit+ All-City spełnij nasze oczekiwania?

gb pockit all city

SKLEP

Wózek spacerowy w podróży

Lato 2020 było totalnie inne niż zakładaliśmy, ale nie zamierzaliśmy siedzieć z założonymi rękoma i czekać aż po prostu rok 2020 minie bezpowrotnie. Przecież każdy dzień tego roku już nigdy się nie powtórzy. Przeanalizowaliśmy sytuację, zrobiliśmy za i przeciw, spakowaliśmy się i ruszyliśmy w kierunku przygody.

W planach był tygodniowy wyjazd do Niemiec z weekendowym wyskokiem do Paryża, w praniu wyszły dwa piękne tygodnie, które dodały nam energii i pozwoliły naładować baterie.

I chociaż pogoda nie zawsze nas rozpieszczała, najcenniejsze było zawsze z nami – nasza piątka. Postawiliśmy na podróże samochodem, wystarczy dobrze zaplanować trasę, zapakować się z głową i można ruszać. A i najważniejszy bagaż, oprócz hulajnóg na których fazę mają Nicolas i Matteo, wózek spacerowy dla naszej księżniczki.

Szukaliśmy lekkiego, zwrotnego i zajmującego mało miejsca w bagażniku. Wybór padł na GB Pockit+ All City. Wydawało nam się, że będzie to strzał w dziesiątkę. A jak oceniamy go po dwóch miesiącach wspólnego zwiedzania świata. Oj tak, wózek był już z nami w podróży i małej i dużej.

Wyrafinoway minimalista – GB Pockit+ All-City

Futurystyczny design, liczne funkcje, zaskakująco lekki – tak mogę opisać najnowszy model wózka marki GB model Pockit+ All-City. Wpasował się idealnie w nasz styl życia: samochód – miasto – podróże. Szukałam wózka, który posiada funkcję rozkładania się, Zoe na spacerach lubi jeszcze pójść na małą drzemkę. Michał zadowolony jest z jego wagi, ultralekka rama sprawia, że możemy z nim lecieć nawet na ksieżyć. 

gb pockit all city
gb pockit all city

Co nam się podobało w wózku GB Pockit+ All-City

 

Funkcja odchylenia:

Wózek GB Pockit+ All-City ma regulowane oparcie, co pozwala nam ustawić go w dogodnej dla Zoe pozycji. Sprawdza się to idealnie gdy dziecko ma ochotę na drzemkę podczas wycieczki czy spaceru.

Można go zabrać w każdą podróż:

Wózek składa się do cudownie małych rozmiarów, zajmuje nie wiele miejsca. Można go swobodnie włożyć do luku bagażowego, jeśli zamierzasz podróżować samolotem.

Łatwo się składa:

Tak, ten punkt także bierzemy pod uwagę przy testach wózka. Wystarczy jeden ruch i wózek jest złożony. Złoży go z łatwością starszy brat Zoe, a nawet babcia.

Lekki:

Wózek jest niezwykle lekki, wnoszenie go po schodach nie stanowi problemu. W domu nie mamy tego kłopotu, ale wybraliśmy go w podróże, a wtedy jego waga ma istotne znaczenie.

Łatwo się prowadzi:

Jest zwrotny, lekko się prowadzi i nie zahacza się niego nogami prowadząc go

Jest funkcjonalny:

Poręczny, lekki, z odchylanym siedzeniem i ma pojemny koszyk pod wózkiem, a to wszystko opakowane w piękny design.

gb pockit all city
gb pockit all city
gb pockit all city

Czy wybrałabym ponownie GB Pockit+ All-City?

Piękny design to nie wszystko. Aby mówić o idealnym wózku biorę pod uwagę jego funkcjonalność i użytkowanie. I chociaż kolor kolor z kolekcji Fashion Desert Night zawrócił mi w głowie, oceniam praktyczny aspekt wózka spacerowego Gb All Pockit+ All-City.

Wózek sprawdził się w miejskich warunkach i przy chodzeniu przez leśne dróżki na bezludne plaży Morza Bałtyckiego. Jego lekka rama była pomocna przy włóczeniu się po Paryżu, a odchylany fotelik pozwolił na kilometrowe spacery z buzią w kierunku słońca.

Poręczny, funkcjonalny, lekki, idealnie się składający i do tego z opcją spania. Tak, zdecydowanie wybrałabym Gb Pockit+ All-City go ponownie.

gb pockit all city
gb pockit all city

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Kreatywny Zeszyt Zabaw z całą masą inspiracji na kreatywny czas. 

Pocztówki z podróży

gb pockit all city
gb pockit all city
gb pockit all city

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.