TOP 10 Ikea Hacks to najpiękniejsze propozycje przerobienia mebli dziecięcych, które chcemy Wam dzisiaj pokazać. Nie musi być nudno, zwyczajnie i tak jak u każdego. Stwórz swoje własne, wyjątkowe i niepowtarzalne meble. Zainspiruj się!

Model FROSTA

Zwykły drewniany stołek wystarczy pomalować w buźki zwierzątek. Może to być króliczek, kotek, misiu lub inne zwierzę, które kocha Twoje dziecko.

Lampion REGOLIT

Biały lampion to nieskończone możliwości ozdabiana. Do wykonania pandy wystarczy marker i czarna tektura.

Pólka na talerze STENSTORP

Szukasz półki do pokoju dziecka, ale nie możesz znaleźć wymarzonego wzoru? Z półki na talerze wykonasz wyjątkową ozdobę na ścianę.

Regał KALLAX

Do zwykłego białego regału dodaj oryginalne uchwyty. W wersji poniżej cudowne drewniane kropli. TUTAJ znajdziesz więcej wyjątkowych propozycji.

Stołek dziecięcy FLISAT

Seria FLISAT to wyjątkowa cudowna drewniana kolekcja mebli dla dzieci. Chcesz aby była jeszcze bardziej wyjątkowo? Dodaj drewniane szare uszy, małe ogonki i pomaluj nóżki. Dzieci będą zachwycone.

Szafka IVAR

Surowe lite drewno to najlepsza baza do realizacji pomysłów. Tutaj pomalowane w skandynawskie góry. A jaki Ty masz pomysł?

IKEA PS 2012

Pastelowa farba, pudrowe uchwyty, szare kropki. Każdej małej księżniczce spodoba się półeczka prosto z ciasteczkowej krainy.

Kolekcja BESTA i STÜVA

A gdyby tak dodać skórzane uchwyty? Kilka obrazków? Materac ? Prawdziwy kącik do czytania książek dla starszych dzieci.

Uchwyt na przyprawy BEKVAM

Nawet projektant tego uchwytu nie przewidział jak wiele wspaniałych zastosowań może mieć zwyczajny – nie zwyczajny uchwyt na przyprawy.

Łoś na biegunach EKORRE

Nie musi być czerwony. Może być wyjątkowy. Biały z miękkim futerkiem.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.