Dla tych, które dopiero planują ślub marzeń Bridelle stworzyło zestawienie najbardziej gorących ślubnych trendów na nadchodzący sezon. Przeczytaj i zainspiruj się!

Bridelle Style. AL FRESCO Bridelle Style. BOHEMIAN Bridelle Style. GLAMOUR

Bridelle Style. DECDENCE
Bridelle Style. GYPSY Bridelle Style. HIPPIE Bridelle Style. LEXINGTON Bridelle Style. RETRO Bridelle Style. ROMANTIC
Bridelle Style. SHABBY CHIC Bridelle Style. TIFFANY Bridelle Style. URBAN CHIC Bridelle Style. VINTAGE

# ŚLUBNY STYL

Styl boho, hippie i whimsical

collage. BS retro collage. BS gypsy Niezmiennie od lat, nadal modne są stylistyki boho i whimsical. Lekkie, nonszalanckie, celowo niedopracowane. Boho w tym sezonie stworzy unię z vintage i na weselach w tym stylu królować będą dywany, cynowe wiadra, balie, konewki.

Whimiscal z kolei to bardzo eklektyczne realizacji łączące w sobie różne znane stylistyki. Warto zwrócić uwagę na duże, ale lekkie rodzaje szkła typu gąsiory i karafki, które będą bardzo modne w tym sezonie.

collage. BS whimsical

Hippie to ponadczasowe łapcze snów, pióra, poroża. W tym sezonie dojdą do nich takie rzeczy jak stare, szklane butelki po coca-coli, puszki z kolorowymi etykietami, czy ręcznie szyte pachworki.

collage. BS hippie

Styl decadence

Absolutny faworyt nadchodzących lat w branży ślubnej. Dużo bardziej odważny od boho. Dziki, seksowny, drapieżny. Świetnie sprawdzi się zarówno w pastelowej, jak i bardzo ciemnej, intensywnej palecie kolorów.

collage. BS decadence

Styl shabby chic i organic

Kolor roku Pantone to zieleń, która będzie nie tylko grać pierwsze skrzypce na ślubach, ale również idealnie łączy się z innymi kolorami. Wykorzystanie wszelkich zielonych roślin – od typowo dekoracyjnych, florystycznych liści, aż po skarby z lasu – mech, paprocie, funkcie, bluszcze, winorośle.

collage. BS garden partycollage. BS rusticcollage. BS shabby chic

Styl al fresco

Powrót do natury, biesiad rodzinnych pod gołym niebem. Miłośniczki haftowanych obrusów, koronek będą zachwycone. Biesiadne wesele można z powodzeniem urządzić na działce rekreacyjnej, stodole na wsi lub starym młynie.

collage. BS al fresco

# NAJPOPULARNIEJSZE KWIATY

Po latach hegemonii peonii, nadchodzi czas bardzo różnorodnych, wielogatunkowych bukietów. Wśród kwiatów, które mają szansę zastąpić peonie są przepiękne ostróżki, maki syberyjskie (azjatyckie), nowe odmiany peonii japońskich, klematisy.

Bridelle Style. CLASSIC Bridelle Style. WHIMSICAL

 Bridelle Style. GARDEN PARTY Bridelle Style. AL FRESCO Bridelle Style. ELEGANCE Ślubne trendy 2017

# NAJPOPULARNIEJSZE MIEJSCA

Zdecydowanie zaczynamy wkraczać w Polsce w fazę wesel pod gołym niebem i w obiektach zaadaptowanych pod działałność weselną, ale nie będących w żadnej mierze znanymi do tej pory salami weselnymi. Stodoły, gorzelnie, cegielnie – prawdziwy boom dopiero nadchodzi.

# ZRÓB TO SAMA

Chociaż idea Zrób To Sama nie jest nowa, to nadchodzący sezon będzie pod znakiem samodzielnego maksymalnego wykonania własnoręcznie prac dekoracyjnych i cateringowych. Ciasta od mam, cioć i babć. Dekoracje wykonane z przyjaciółmi będą nas zachwycać w tegorocznych realizacjach.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.