Nie masz jeszcze profilu na Instagramie?

Chyba czas nadrobić zaległości! Instagram to jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Mamy już dawno poznały jego potencjał! Jeśli szukasz dowodów na to, że macierzyństwo potrafi być jak z obrazka – sprawdź, co słychać właśnie na Instagramie.

Masz profil na Instagramie?

Hurtowo wrzucasz zdjęcia śniadania, dziecka, kawy i znowu dziecka. Podpisujesz je setką hasztagów. Można się wkręcić, prawda? Instagram dla mam – uwielbiamy go – wystarczy kilka sekund i prywatne lapidarium uzupełnione.

Prywatne lub też nie. Jeśli lubisz dzielić się swoim szczęściem, a jednocześnie dopieścić swoje poczucie estetyki, możesz spróbować:

  • publikować zdjęcia w jednej gamie kolorystycznej. Wprowadzi to harmonię do Twoich wspomnień, a Tobie zapewni oryginalność.
  • wybierać zdjęcia robione z jednej perspektywy. Z bliska lub daleka, z góry lub z dołu. Spróbujesz?
  • kadrować tak, jak lubisz. Ale konsekwentnie!
  • dzielić się postami o konkretnej tematyce. Lubisz urozmaicone śniadania, piec codziennie inną tartę, albo pić kawę codziennie w innym miejscu? Pokaż to, dzień po dniu.
  • codziennie robić sobie zdjęcie o tej samej porze dnia? Raz będziesz w samochodzie, raz będziesz miała czas na spokojne śniadanie, a innym razem aparat dogoni Cię na spotkaniu. Potraktuj to jako zabawne wyzwanie.

Instagram naprawdę pozwala wyżyć się artystycznie! I niestety potrafi uzależnić, jak kawa na wynos i orzechy laskowe w czekoladzie. Więc jak już wpadać w nałóg, to z klasą!#instamatki – do dzieła!

Aha. Zapraszamy do nas na www.instagram.com/mammazine.com.pl

#instamatki mammazine instagram

tekst: Monika Pryśko

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.