Kalendarz adwentowy 2020. Inny, jak cały ten rok

Kalendarz adwentowy 2020 musi być inny, bo cały ten rok był wyjątkowy. Sprawdź jaki kalendarz przygotowałam dla nas na ten 2020 rok.

kalendarz adwentowy 2020

SKLEP

Kalendarz adwentowy w 2020 roku inny od wszystkich

Tak, jak i ten rok kalendarz adwentowy w 2020 roku musi być totalnie inny i wyjatkowy.

W tym roku zamiast niespodzianek materialnych będą wspólne zadania. Skłamałabym pisząc, że nie lubimy odkrywać każdego dnia innej słodkości czy drobnego upominku. Jednak w tym roku postawiłam na jeszcze ciekawszy wspólny czas. Te wszystkie nieszczęścia, trudności i słabszy czas pokazał mi jeszcze dosłowniej, że to, co ważne mamy na wycągnięcie nosa. Czas mija, dzieci dorastają, czy będą pamiętać kolejną rzecz? Nie wiem, czy wspominać będą wspólny czas? mam nadzieję. Przygotowałam wraz z Michałem świąteczne zadania na każdy dzień grudnia. Ciekawa byłam reakcji dzieci, a ta przerosła moje oczekiwania. Potwierdziło tylko moje przeczucie, że to będzie strzał w dziesiątkę. To dla mnie szalenie ważne, żeby budować ich wartości, wspomnienia rodzinnego domu. Wiem, że to kluczowe przy tworzeniu później swojej rodziny i miejsca na Ziemi.

Sposób na kalendarz adwentowy

Nie przypuszczałam, że moje 11-letnie bliźniaki tak się ucieszą ze świątecznych zadań. Spodobało mi się wykonanie, dopytywali czy na pewno robiliśmy kalendarz sami. Podglądają też zadania i już odliczają dni do tych ulubionych. Są to: ubranie świątecznych pościeli, przystrojenie pokoi lampkami oraz dekorowanie pierniczków.

kalendarz adwentowy 2020
kalendarz adwentowy 2020

Mam dla Ciebie niespodziankę – możesz pobrać całą listę pomysłów na świąteczne zadania dla całej rodziny. Korzystaj z niej i szukaj swoich inspiracji na kalendarz adwentowy 2020.

Zamieściłam w nim więcej niż 24 propozycje na rodzinny czas. Różna tematyka i różne dziedziny, ale jeden wspólny mianownik – w tym roku zostajemy w domu. I chociaż te święta będą inne od wszystkich, nie oznacza, że będą gorsze.

To od Was i Waszego nastawienia zależy jaki będzie koniec roku! Wierzę, że moje pomysły będą tylko początkiem świetnej zabawy.

ŚWIĄTECZNE ZABAWY DO KALENDARZA ADWENTOWEGO  – POBIERZ TO

kalendarz adwentowy 2020

Pokaż mi swój kalendarz adwentowy 2020

Tutaj nie chodzi o popisy artystyczne, ale o dobrą zabawę dla całej rodziny. Czekam na Twoje realizacje kalendarza adwentowego w 2020 roku. Abym zobaczyła Waszą pracę i pomysły, koniecznie oznacz zdjęcie #czytammint. Z wielką chęcią podejrzę Wasze realizacje.

kalendarz adwentowy 2020
kalendarz adwentowy 2020

A jeśli szukasz inspiracje na kalendarz adwentowy 2020, koniecznie zajrzyj do moich artykułów. Znajdziesz tam wiele inspiracji.

KLIKNIJ TU 

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.