Witaminowa bomba to klucz do zdrowia!

Każdy z nas wie, że zdrowe odżywianie to klucz do sukcesu. Odpowiednio zbilansowane, bogate w witaminy dania powinno dostarczyć nam w ciągu dnia tyle energii, abyśmy mieli siłę na stawianie czoła nowym zadaniom i wyzwaniom. Bardzo często codzienne obowiązki i pęd życia nie pozwalają nam na spokojne przygotowanie ulubionego posiłku.

Jednym z ulubionych posiłków, zwłaszcza w nadchodzące ciepłe dni, jest owocowy szejk lub koktajl mleczny. Innowacyjna konstrukcja blenderów marki Bosch sprawia, że produkty są idealnie zbierane do wnętrza, równomiernie rozdrabniane. Specjalne wypełnienie stopy zapobiega jej  zasysaniu do spodu naczynia. Dzięki temu rozwiązaniu nasz orzeźwiający, mleczny napój będzie miał idealną konsystencję. Blender daje 1000 pomysłów i 1000 możliwości na codzienne pyszności !

My wykorzystujemy sezonowe owoce, aby stworzyć ulubione kompozycje i połączenia, szczypta cynamonu, łyżka miodu a może świeże zioła możliwości jest wiele. A może wolisz bardziej wytrawne wersje ? Wybór należy do Ciebie !

A jaki jest Twój ulubiony pomysł na koktajl witaminowa bomba?

Koniecznie prześlij do nas przepis na witaminową bombę ze zdjęciem i zwiększ swoją szansę na wygranie 1 z trzech blenderów ręcznych BOSCH MSM87165. Wygrywają te najbardziej smakowite i apetyczne przepisy !

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 sierpnia 2015. Prześlijcie je na adres kontakt@mammazine.com.plz dopiskiem KONKURS Z MARKĄ BOSCH

*Regulamin konkursu dostępny w siedzibie organizatora lub drogą mailową kontakt@mammazine.com.pl

A jeśli szukasz pomysłów na pyszne dania dla całej rodziny, zapraszamy Cię serdecznie do naszego działu SMAKI – KLIKNIJ TU, aby poznać witaminowe bomby, uroczyste dania i pyszne obiady na każdy dzień roku.

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.