Kreatywny zeszyt zabaw MINT – nowość!

Oddaję w Twoje ręce totalną nowość – Kreatywny Zeszyt Zabaw z MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Są też zabawy i zadania, które pozwalają budować rodzinne więzi i poznać się jeszcze lepiej.

kreatywny zeszyt zabaw

SKLEP

Mały prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Już od dłuższego czasu dzielę się z Tobą moimi pomysłami na kreatywny czas dla dzieci. Sporo mam wraca na mintmag.pl po nowę pomysły na BUSY BOX, które zajmą dzieci i umilą im czas.

Potrzeba matką wynalazków i tak najpierw dla Zoe, a teraz i dla Ciebie, zaczęłam tworzyć Magiczny Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT.

Pierwszy pod hasłem ,,Dzień Babci i Dziadkajest dostępna w formie bezpłatnej. Abyś mogła sprawdzić osobiście, czego po tej nowości możesz się spodziewać.

Jak go zdobyć?

Wystarczy zapisać się na newsletter, o tu poniżej, a otrzymasz zestaw zabaw w prezencie. Ten Kreatywny Zeszyt Zabaw przeznaczony jest do domowego wykorzystania dla najmłodszych.

Zestaw będzie bezpłatny do 16.01, po tym czasie znajdziesz go w SKLEPIE – klik. Kosztować będzie 9,90 zł.

Jeśli zapytasz mnie o dostosowanie do wieku, powiem, że z pomocą rodzica od 3 lat. Górna granica nie istnieje, bo i 11-latek może przecież kreatywnie się pobawić.

Czekam na Twoje wrażenia! A jeśli tylko zechcesz, podziel się ze mną swoim dziełem. Na Instagramie koniecznie dodaj #czytammint, abym mogła do Ciebie zajrzeć.

Udanej zabawy, która buduje więzi!

kreatywny zeszyt zabaw

Przeczytaj co o Kreatywnym Zeszycie Zabaw MINT mówią dwie testerki

Bogna 🤍 To jest świetne. Będziemy działać. Szata graficzna spodobała się bardzo Lence, która sama z chęcią oglądała i czytała.  Jaka była jej radość gdy pobiegła do taty i z uśmiechem wielkości banana oznajmiła, ze przeczytała cały eBook. I że był taki kolorowy i pełen ciekawych pomysłów (to Jej słowa). Myslę, że to najlepsza rekomendacja. Na prawdę dobra robota. 
Gosia, autorka bloga Mam na to oko

Bardzo podobają mi się Twoje pomysły! Są łatwe, a jednocześnie kreatywne i jestem pewna, że moi chłopcy chętnie wykonają kilka z nich – myślę, że na pierwszy ogień pójdzie najlepsza Babcia w Galaktyce. Dodatkowo jak będzie miło Babciom i Dziadkom, gdy dostaną spersonalizowane i własnoręcznie wykonane upominki. Dobrze, że mam blok kolorowy w domu, będzie można zaczynać! Już się nie mogę doczekać. Szata graficzna świetna, przyjemna dla oka, oddaje kreatywny klimat e-booka.
Tamara, czytelniczka MINT

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent za darmo!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie Kreatywny Zeszyt Zabaw z całą masą inspiracji na kreatywny czas. 

Jeszcze nie jesteś przekonana?

Czytaj dalej i sprawdź co dobrego czego Cię w środku!

4 POMYSŁY NA LAURKI DLA BABCI I DZIADKA

 

W Kreatywnym Zeszycie Zabaw Mint znajdziesz aż 4 pomysły na laurki dla babci i dziadka. Proste, przyjemne i zachwycające.

Biorąc pod uwagę trudny czas koronawirusa, do ich przygotowania zaplanowałam elementy, które bez problemu znajdziesz i Ty w domu. Jeśli projekt wymaga specjalnego kształtu czy materiały, znajdziesz go w formie do wydrukowania. Zakładam, że masz w domu drukarkę, ale dzisiaj przy pracy zdalnej, większość z nas je już posiada.

4 pomysły, 4 różne style, ale jeden wspólny mianownik – sentymentalny i własnoręcznie wykonany prezent dla kochanej babci i dziadka.

kreatywny zeszyt zabaw
kreatywny zeszyt zabaw

KARTKI DO PAMIĘTNIKA

 

Aby wzmacniać relację dziadków z wnukami, przygotowałam kartki do pamiętnika. Ich cel to poznać babcie i dziadka jeszcze bliżej. W Kreatywnym Zeszycie Zabaw Mint znajdziesz także listę ciekawych pytań, które będą wstępem do rozmowy z babcią i dziadkiem. Wiem, że dzieci są ciekawe świata, więc zostawiłam wolną przestrzeń na Wasze pytania.

Zastanawiasz się jak z nimi pracować?

W pierwszej kolejności uzupełnić z dzieckiem kartkę, która pokaże jak bardzo zna swoją babcię czy dziadka. W części pytań, zachęcam natomiast do rozmowy z babcią lub dziadkiem. Wiem, że dzisiaj nie spotykamy się tak często, aby dbać o bezpieczeństwo seniorów, ale może skorzystasz z videoczatu lub starego, dobrego telefonu.

Oczywiście wydruku tyle zestawów, ile potrzebujesz dla swoich babć i dziadków. A może Ty również masz jeszcze swoją babcię czy dziadka, i sama przyłączysz się do tej zabawy?

kreatywny zeszyt zabaw
kreatywny zeszyt zabaw

Ciekawa jestem Twoich wrażeń, zapis się kochana Miętóweczko i korzystaj do woli! Czekam na Twoją opinię i wrażenia!

podobne artykuły

Rodzic Idealny

Zapisz się na newsletter

gazeta dla mam

No.14 MINT | świąteczne wydanie już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.