Kreatywny zeszyt zabaw MINT – nowość!

Oddaję w Twoje ręce totalną nowość – Kreatywny Zeszyt Zabaw z MINT z pomysłami na laurki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Są też zabawy i zadania, które pozwalają budować rodzinne więzi i poznać się jeszcze lepiej.

kreatywny zeszyt zabaw

SKLEP

Mały prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Już od dłuższego czasu dzielę się z Tobą moimi pomysłami na kreatywny czas dla dzieci. Sporo mam wraca na mintmag.pl po nowę pomysły na BUSY BOX, które zajmą dzieci i umilą im czas.

Potrzeba matką wynalazków i tak najpierw dla Zoe, a teraz i dla Ciebie, zaczęłam tworzyć Magiczny Kreatywny Zeszyt Zabaw MINT.

Pierwszy pod hasłem ,,Dzień Babci i Dziadkajest dostępna w formie bezpłatnej. Abyś mogła sprawdzić osobiście, czego po tej nowości możesz się spodziewać.

Jak go zdobyć?

Wystarczy zapisać się na newsletter, o tu poniżej, a otrzymasz zestaw zabaw w prezencie. Ten Kreatywny Zeszyt Zabaw przeznaczony jest do domowego wykorzystania dla najmłodszych.

Zestaw będzie bezpłatny do 16.01, po tym czasie znajdziesz go w SKLEPIE – klik. Kosztować będzie 9,90 zł.

Jeśli zapytasz mnie o dostosowanie do wieku, powiem, że z pomocą rodzica od 3 lat. Górna granica nie istnieje, bo i 11-latek może przecież kreatywnie się pobawić.

Czekam na Twoje wrażenia! A jeśli tylko zechcesz, podziel się ze mną swoim dziełem. Na Instagramie koniecznie dodaj #czytammint, abym mogła do Ciebie zajrzeć.

Udanej zabawy, która buduje więzi!

kreatywny zeszyt zabaw

Przeczytaj co o Kreatywnym Zeszycie Zabaw MINT mówią dwie testerki

Bogna 🤍 To jest świetne. Będziemy działać. Szata graficzna spodobała się bardzo Lence, która sama z chęcią oglądała i czytała.  Jaka była jej radość gdy pobiegła do taty i z uśmiechem wielkości banana oznajmiła, ze przeczytała cały eBook. I że był taki kolorowy i pełen ciekawych pomysłów (to Jej słowa). Myslę, że to najlepsza rekomendacja. Na prawdę dobra robota. 
Gosia, autorka bloga Mam na to oko

Bardzo podobają mi się Twoje pomysły! Są łatwe, a jednocześnie kreatywne i jestem pewna, że moi chłopcy chętnie wykonają kilka z nich – myślę, że na pierwszy ogień pójdzie najlepsza Babcia w Galaktyce. Dodatkowo jak będzie miło Babciom i Dziadkom, gdy dostaną spersonalizowane i własnoręcznie wykonane upominki. Dobrze, że mam blok kolorowy w domu, będzie można zaczynać! Już się nie mogę doczekać. Szata graficzna świetna, przyjemna dla oka, oddaje kreatywny klimat e-booka.
Tamara, czytelniczka MINT

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent za darmo!

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Jeszcze nie jesteś przekonana?

Czytaj dalej i sprawdź co dobrego czego Cię w środku!

4 POMYSŁY NA LAURKI DLA BABCI I DZIADKA

 

W Kreatywnym Zeszycie Zabaw Mint znajdziesz aż 4 pomysły na laurki dla babci i dziadka. Proste, przyjemne i zachwycające.

Biorąc pod uwagę trudny czas koronawirusa, do ich przygotowania zaplanowałam elementy, które bez problemu znajdziesz i Ty w domu. Jeśli projekt wymaga specjalnego kształtu czy materiały, znajdziesz go w formie do wydrukowania. Zakładam, że masz w domu drukarkę, ale dzisiaj przy pracy zdalnej, większość z nas je już posiada.

4 pomysły, 4 różne style, ale jeden wspólny mianownik – sentymentalny i własnoręcznie wykonany prezent dla kochanej babci i dziadka.

kreatywny zeszyt zabaw
kreatywny zeszyt zabaw

KARTKI DO PAMIĘTNIKA

 

Aby wzmacniać relację dziadków z wnukami, przygotowałam kartki do pamiętnika. Ich cel to poznać babcie i dziadka jeszcze bliżej. W Kreatywnym Zeszycie Zabaw Mint znajdziesz także listę ciekawych pytań, które będą wstępem do rozmowy z babcią i dziadkiem. Wiem, że dzieci są ciekawe świata, więc zostawiłam wolną przestrzeń na Wasze pytania.

Zastanawiasz się jak z nimi pracować?

W pierwszej kolejności uzupełnić z dzieckiem kartkę, która pokaże jak bardzo zna swoją babcię czy dziadka. W części pytań, zachęcam natomiast do rozmowy z babcią lub dziadkiem. Wiem, że dzisiaj nie spotykamy się tak często, aby dbać o bezpieczeństwo seniorów, ale może skorzystasz z videoczatu lub starego, dobrego telefonu.

Oczywiście wydruku tyle zestawów, ile potrzebujesz dla swoich babć i dziadków. A może Ty również masz jeszcze swoją babcię czy dziadka, i sama przyłączysz się do tej zabawy?

kreatywny zeszyt zabaw
kreatywny zeszyt zabaw

Ciekawa jestem Twoich wrażeń, zapis się kochana Miętóweczko i korzystaj do woli! Czekam na Twoją opinię i wrażenia!

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.