Asana dla kreatywnych

Asana dla kreatywnych to kurs który podbija serca przedsiębiorczych kobiet. Zaprosiłam do rozmowy Agnieszkę Gniadzik, która jest autorką tego projektu. To coś dla Ciebie mamoboss!

asana dla kreatywnych

SKLEP

Słyszałaś kiedyś o programie do zarządzania Asana? Jeśli tak to jest szansa, że nawet raz czy dwa do niego zajrzałaś. Porgram ten, nawet w wersji darmowej, daję Ci masę możliwości do planowania biznesowego ale i rodzinnego! Ale aby wszystkie te „sekrety” poznać trzeba by spędzić parę tygodni na próby, błędy i research.

Poznaj Agnieszkę Gniadzik i jej kurs Asana dla kreatywnych, który ma za zadanie odsłonić przed Tobą tajniki Asany.

MINT: Jakie jest Twoje biznesowe motto?

AGNIESZKA GNIADZKI: Jednym z moich ulubionych jest motto: „Usuń ze swojego słownika słowo problem i zamień słowem wyzwanie”. Te słowa pomagają mi inaczej spojrzeć na spotykające mnie trudności. Przygotowałam sobie nawet plakat z tym mottem i powiesiłam nad biurkiem.

W jaki sposób ładujesz baterie?

AG: Moje sposoby na ładowanie baterii to spacery nad morze i spotkania z przyjaciółmi.  Ostatnio przeprowadziłam się z Warszawy do mojego rodzinnego Sopotu, dzięki czemu morze mam na wyciągnięcie ręki.

Jakie narzędzia wykorzystujesz w codziennym prowadzeniu firmy?

AG: Moim głównym narzędziem do planowania jest Asana. Oprócz tego używam jeszcze papierowego planera, w którym rysuję tygodniowe habit trackery. Korzystam też m.in. z aplikacji Preview do planowania i zamieszczania postów na Instagramie oraz z Freshmaila, w którym planuję mailing.

Skąd czerpiesz inspiracje?

AG: Z Instagrama, poznałam na nim w ostatnim czasie masę inspirujących kobiet.

asana dla kreatywnych

Zapisz się na MINTowy newsletter i odbierz PREZENT - Pomysły na kreatywne zabawy na CAŁY MIESIĄC!

Dołącz do naszej społeczności i poczuj miętę do MINT! Nasz newsletter to gwarancja dobrych treści! Odbierz w prezencie 30 kreatywnych pomysłów na zabawy z dzieckiem, bo to nowa jakość czasu z dzieckiem.

Jakie działania marketingowe prowadzisz promujące swoje kursy?

AG: Stawiam na obecność na Instagramie i email marketing. Udzielam się również na facebookowych grupach oraz łączę siły z innymi dziewczynami, które działają w biznesie online.

Bez czego nie możesz się obejść w swojej pracy?

AG: Bez dobrej kawy i wygodnego miejsca pracy.

Jakie są Twoje biznesowe priorytety?

AG: Moim priorytetem jest tworzenie produktów, które pomogą kobietom porządkować ich myśli i plany.

W moje torebce…

AG: Nie noszę torebek :), ale w moim plecaku znajdziesz wielorazową butelkę na wodę, książkę, którą akurat czytam oraz zdrową przekąskę.

Od czego zaczynasz dzień?

AG: Od świeżo zmielonej kawy i zdrowego śniadania.

Asana dla kreatywnych

Asana to narzędzie, które pomoże Ci się zorganizować i uporządkować Twoje pomysły i plany.

Co pomaga Ci się odstresować?

AG: Joga i medytacja, które praktykuje kilka razy w tygodniu.

Twój sposób na kryzysowe momenty to…

AG: Kładę się na mojej macie do akupresury i słucham relaksacyjnej muzyki.

Co Cię najbardziej motywuje?

AG: Gdy patrzę na to, co osiągnęłam przez ostatni rok.

Czy nagradzasz się za swoją pracę?

AG: Jeśli chce się nagrodzić za swoją pracę, to robię sobie dzień wolny. Nakładam wtedy maseczkę w płachcie, włączam „Przyjaciół” i zamawiam pizzę z włoskiej restauracji naprzeciwko mojego mieszkania.

asana dla kreatywnych

Jak przygotowywałaś się do wprowadzenia kursu online?

AG: Pracę nad kursem trwały kilka miesięcy. Oprócz pisania scenariuszy i nagrywania filmów postawiłam w tym czasie stronę www i zaczęłam pisać bloga. Przygotowałam też darmowe materiały dla subskrybentów mojego newslettera. Gdy kurs był już gotowy, zajęłam się przygotowaniem kalendarza publikacji. Przygotowanie treści na 2 tygodnie przed premierą kursu było świetnym pomysłem. Dzięki temu nie pogubiłam się w moim przekazie.

Jesteś Zosią Samosią, czy umiesz delegować?

AG: Raczej Zosią Samosią, ale podczas pracy nad kursem poprosiłam o pomoc mojego męża Tomka. To on zajął się montażem filmów z kursu oraz został księgowym w mojej firmie. W niedalekiej przyszłości zastanowię się nad zatrudnieniem wirtualnego wsparcia.

Asana dla kreatywnych

Bycie mamą wymaga ogromnych zdolności organizacyjnych, a Asana jest świetnym narzędziem, które pomoże w ogarnięciu życia rodzinnego.

Kto powinien zakupić kurs?

AG: Mój kurs online z Asany został stworzony z myślą o kreatywnych kobietach, które potrzebują miejsca, aby uporządkować swoje myśli i plany. To kurs nie tylko dla freelancerek i przedsiębiorczyń, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie online. To też coś dla mam, które chcą się nauczyć obsługi Asany do planowania życia rodzinnego.

Z czego składa się kurs?

AG: Kurs online z Asany składa się z 47 lekcji wideo, 7 lekcji w formie audio, materiałów pdf oraz plików gotowych do wgrania na Twoją Asanę. Chciałabym przy okazji zaznaczyć, że na moim kursie skupiam się na funkcjach dostępnych w bezpłatnej wersji Asany. Kurs podzielony jest na 6 modułów. W module 1 uczę podstaw użytkowania Asany. Omawiam proces zakładania konta oraz panel użytkownika i ustawienia profilu. Moduł 2 to moduł o tworzeniu projektów. Pokazuję w nim jak tworzyć projekty, które pozwolą Ci rozwinąć Twój biznes online. Moduł 3 zawiera wskazówki, które pozwolą Ci efektywniej korzystać z Asany. Dowiesz się jak oszczędzać czas w trakcie codziennego użytkowania Asany. W module 4 opowiadam o sposobach na lepszą organizację pracy własnej w Asanie. Dostaniesz ode mnie cenne wskazówki, dzięki którym będziesz miała większy porządek w Asanie, a zadania nie będą Cię już przytłaczać. Moduł 5 to moduł o współpracy w zespole. Przyda się tym z Was, które planują rozpocząć współpracę na Asanie z klientem lub Wirtualną Asystentką. Jesteś fanką personalizacji? Jeśli tak to na pewno spodoba Ci się Moduł 6. Dowiesz się w nim jak dodać do Asany trochę koloru i sprawić, żeby była bardziej czytelna i bardziej ‘Twoja’.

Skąd w ogóle pomysł na kurs z Asany po polsku?

AG: W zeszłym roku zaczęłam swoją przygodę z pracą wirtualnej asystentki, co wymagało ode mnie nauki wielu nowych aplikacji i programów, w tym również Asany. Jedna z moich klientek – Gosia, założycielka marki Spoko Motyw, z którą komunikowałam się na Asanie zasugerowała mi, że skoro tak dobrze poruszam się w tym programie to warto byłoby się podzielić tą wiedzą z innymi. Na polskim rynku nie było wtedy nikogo, kto zajmowałby się Asaną. Pomysł dojrzewał w mojej głowie i najpierw powstał blog o Asanie. Zastanawiałam się jak najlepiej przekazać innym dziewczynom wiedzę zdobytą podczas pracy z moimi klientkami. Uznałam, że kurs online będzie najbardziej przystępny w formie. I tak powstała Asana dla kreatywnych. 

Dla kogo jest Asana?

AG: Asana to super narzędzie dla freelancerek i przedsiębiorczyń, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie online, ale nie tylko! Bycie mamą wymaga ogromnych zdolności organizacyjnych, a Asana jest świetnym narzędziem, które pomoże w ogarnięciu życia rodzinnego. Asana wśród swoich widoków ma widok kalendarza i widok listy, które świetnie sprawdzą się do zapisywania obowiązków rodzinnych. Asana to również świetna aplikacja mobilna, dzięki której możesz mieć swój kalendarz lub listę zadań zawsze przy sobie.

Co daje praca z Asaną?

AG: Asana to narzędzie, które pomoże Ci się zorganizować i uporządkować Twoje pomysły i plany. Pokochają ją kreatywne kobiety oraz te, które pracują w małych zespołach. Do takiego zespołu można również zaliczyć rodzinę. Asana to narzędzie, dzięki któremu wiesz, kto i kiedy jest za co odpowiedzialny. Zawsze będziesz wiedzieć, czy wszystko idzie zgodnie z planem – wystarczy, że zajrzysz do aplikacji na Twoim telefonie.  Asana pozwoli rozdzielić obowiązki w Twojej firmie lub podzielić zadania między domowników.  Dzięki jasnemu podziałowi obowiązków Twój zespół będzie działał sprawnie, a Ty będziesz miała więcej czasu dla siebie.

podobne artykuły

magazyn dla mam

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.