CISZA / TEMAT PRZEWODNI

WYDANIA MINT NR 8

***

MIĘDZY CISZĄ A CISZĄ

Pierwsze miesiące w roku są zazwyczaj bardzo intensywne. Zapełniamy wtedy kalendarz spotkaniami, planami, postanowieniami. A my – na przekór wszystkiemu – w tym okresie przedwiośnia postawiłyśmy na wyciszenie się i wsłuchanie we własne ja. Po licznych redakcyjnych dyskusjach uznałyśmy, że to właśnie klucz do sukcesu na wszystkich płaszczyznach.

Trudno nam dziś odciąć się od licznych bodźców, które bombardują nas z każdej strony. To niestety sprawia, że cisza powoli staje się prawdziwym luksusem. I choć zaprzyjaźnienie się z nią nie przychodzi łatwo, to nie zapominajcie, że ćwiczenie czyni mistrza. Dlatego spróbujcie najpierw przez 5, potem 10 minut dziennie. Aż w końcu same stwierdzicie, że dobrze Wam z ciszą.

Zatem – moje Drogie Czytelniczki – niech ta wiosna upłynie pod znakiem ciszy.


OTO 10 POWODÓW,

DLA KTÓRYCH POWINNAŚ KUPIĆ MINT NR 8

Cisza otwiera nowe drzwi, daje wyjątkowe możliwości i odsłania potencjał nieodkrytego. Nie zawsze musicie krzyczeć, żeby zostać usłyszane. Milczenie to nie oznaka przegranej czy poddania się, ale ogromnej odwagi i siły.

W ósmym już wydaniu naszego magazynu będziemy pomimo tematu przewodniego CISZA, dużo rozmawiać o tym co się dzieje między ciszą i nie tylko.

mint nr 8 magazyn dla mamy1/ JA, MAMA – do Zosi Cudny autorki bloga makecookingeasier trafiliśmy wodzeni za nos – nie na pokuszenie, ale na boską w smaku konfiturę pomarańczową. Tym razem rozmawiamy nie tylko o gotowaniu.

2/ REPORTAŻ – trzy stuprocentowe kobiety, ciszy nie wybrały z własnej woli, ale ze swojego losu nie zrobiły katastrofy. Dzisiaj wyciskają z życia to, co najlepsze. Poznaj historię Miłki, Aleksandry i Moniki, które urodziły się z wadą słuchu.

3/ JA, KOBIETAMagda Szymanowska, kobieta z misją, pasjonatka, dobra dusza, stworzyła kobietom możliwość wyboru między kosmetykami naturalnymi a tymi ogólnie dostępnymi. Poznajcie jej sposób na wyciszone życie.

4/ DESIGNzaglądamy do Oli, znanej wszystkim bardziej jako #jaklubimy. Ola wraz z całą rodziną zdobyła się na odwagę i wiedzie swoje ciche wiejsko-miejskie życie na swój sposób.

4/ MINTOWE ROZMOWY – Agnieszkę obserwuje 123 tysiące osób. To nie tylko bierni followersi, to społeczność, która się wspiera, rozmawia i chętnie komentuje. Z Mamowymi rozmawiamy o trudnych początkach i przepisie na sukces.

5/ PIERWIASTEK MĘSKIMichał Czarnecki, filmowy amant i utalentowany kabareciarz opowiadam nam o życiowych wyborach, podróży przez życie pełnej emocji.

6/ URODA – będzie Ci wSPAniale, gdy po okresie zimowo-jesiennym zadbasz o swoje ciało. Wiemy które pielęgnacyjne rytuały dadzą Ci harmonię wewnętrzną i równowagę, dzięki czemu z nową energią stawisz czoło codzienności.

7/ KULTURA Odwagę trzeba ćwiczyć, mówi Regina Brett i podpowiada jak mówić własnym głosem. Tylko, czy my Polki jesteśmy na tyle odważne, by w końcu głośno powiedzieć swoje historie?

8/ MIEJSCA – ŁÓDŹw tym roku w każdym wydaniu MINT razem z serią ilustrowanych przewodników Niemapa, będziemy zachęcać do rodzinnych spacerów po miastach. Zaczynamy od Łodzi, sprawdź dlaczego warto poznać to miasto.

9/ SMAKI – BEZ CIENIA CODZIENNOŚCI – cisza najbardziej kojarzy nam się z bielą, i to ją wybrałyśmy na kolor przewodni. Zatem w MINT NR 8 króluje czysta biel, doskonała w swej prostocie. Na białej karcie rodzi się ta chwila, szukamy odskoczni od rutyny zamkniętej w doskonałych smakach.


KUP MAGAZYN MINT NR 8 JUŻ DZIŚ! CZEKA NA CIEBIE WERSJA DRUKOWANA LUB JEŚLI WOLISZ EWYDANIE!

ZAPRASZAMY DO SKLEPU PO MINT NR 8 – KUP TU!

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PRENUMERACIE – KUP TU

A jeśli polubiłaś nas tak bardzo, że masz ochotę na więcej, sięgnij po archiwalne numery magazynu MINT, które znajdzie TU!

 

Zapisz się na newsletter

No.13 Mint | gazeta online dla mamy już jest!

Magazyn MINT to poradnik dla mam o charakterze lifestylowym. MINT to nie tylko portal, który codziennie dostarcza porcji inspiracji dla mamy i dziecka. To także drukowany kwartalnik stworzony dla chwili relaksu. Poczuj miętę do MINT.

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.