CISZA / TEMAT PRZEWODNI

WYDANIA MINT NR 8

***

MIĘDZY CISZĄ A CISZĄ

Pierwsze miesiące w roku są zazwyczaj bardzo intensywne. Zapełniamy wtedy kalendarz spotkaniami, planami, postanowieniami. A my – na przekór wszystkiemu – w tym okresie przedwiośnia postawiłyśmy na wyciszenie się i wsłuchanie we własne ja. Po licznych redakcyjnych dyskusjach uznałyśmy, że to właśnie klucz do sukcesu na wszystkich płaszczyznach.

Trudno nam dziś odciąć się od licznych bodźców, które bombardują nas z każdej strony. To niestety sprawia, że cisza powoli staje się prawdziwym luksusem. I choć zaprzyjaźnienie się z nią nie przychodzi łatwo, to nie zapominajcie, że ćwiczenie czyni mistrza. Dlatego spróbujcie najpierw przez 5, potem 10 minut dziennie. Aż w końcu same stwierdzicie, że dobrze Wam z ciszą.

Zatem – moje Drogie Czytelniczki – niech ta wiosna upłynie pod znakiem ciszy.


OTO 10 POWODÓW,

DLA KTÓRYCH POWINNAŚ KUPIĆ MINT NR 8

Cisza otwiera nowe drzwi, daje wyjątkowe możliwości i odsłania potencjał nieodkrytego. Nie zawsze musicie krzyczeć, żeby zostać usłyszane. Milczenie to nie oznaka przegranej czy poddania się, ale ogromnej odwagi i siły.

W ósmym już wydaniu naszego magazynu będziemy pomimo tematu przewodniego CISZA, dużo rozmawiać o tym co się dzieje między ciszą i nie tylko.

mint nr 8 magazyn dla mamy1/ JA, MAMA – do Zosi Cudny autorki bloga makecookingeasier trafiliśmy wodzeni za nos – nie na pokuszenie, ale na boską w smaku konfiturę pomarańczową. Tym razem rozmawiamy nie tylko o gotowaniu.

2/ REPORTAŻ – trzy stuprocentowe kobiety, ciszy nie wybrały z własnej woli, ale ze swojego losu nie zrobiły katastrofy. Dzisiaj wyciskają z życia to, co najlepsze. Poznaj historię Miłki, Aleksandry i Moniki, które urodziły się z wadą słuchu.

3/ JA, KOBIETAMagda Szymanowska, kobieta z misją, pasjonatka, dobra dusza, stworzyła kobietom możliwość wyboru między kosmetykami naturalnymi a tymi ogólnie dostępnymi. Poznajcie jej sposób na wyciszone życie.

4/ DESIGNzaglądamy do Oli, znanej wszystkim bardziej jako #jaklubimy. Ola wraz z całą rodziną zdobyła się na odwagę i wiedzie swoje ciche wiejsko-miejskie życie na swój sposób.

4/ MINTOWE ROZMOWY – Agnieszkę obserwuje 123 tysiące osób. To nie tylko bierni followersi, to społeczność, która się wspiera, rozmawia i chętnie komentuje. Z Mamowymi rozmawiamy o trudnych początkach i przepisie na sukces.

5/ PIERWIASTEK MĘSKIMichał Czarnecki, filmowy amant i utalentowany kabareciarz opowiadam nam o życiowych wyborach, podróży przez życie pełnej emocji.

6/ URODA – będzie Ci wSPAniale, gdy po okresie zimowo-jesiennym zadbasz o swoje ciało. Wiemy które pielęgnacyjne rytuały dadzą Ci harmonię wewnętrzną i równowagę, dzięki czemu z nową energią stawisz czoło codzienności.

7/ KULTURA Odwagę trzeba ćwiczyć, mówi Regina Brett i podpowiada jak mówić własnym głosem. Tylko, czy my Polki jesteśmy na tyle odważne, by w końcu głośno powiedzieć swoje historie?

8/ MIEJSCA – ŁÓDŹw tym roku w każdym wydaniu MINT razem z serią ilustrowanych przewodników Niemapa, będziemy zachęcać do rodzinnych spacerów po miastach. Zaczynamy od Łodzi, sprawdź dlaczego warto poznać to miasto.

9/ SMAKI – BEZ CIENIA CODZIENNOŚCI – cisza najbardziej kojarzy nam się z bielą, i to ją wybrałyśmy na kolor przewodni. Zatem w MINT NR 8 króluje czysta biel, doskonała w swej prostocie. Na białej karcie rodzi się ta chwila, szukamy odskoczni od rutyny zamkniętej w doskonałych smakach.


KUP MAGAZYN MINT NR 8 JUŻ DZIŚ! CZEKA NA CIEBIE WERSJA DRUKOWANA LUB JEŚLI WOLISZ EWYDANIE!

ZAPRASZAMY DO SKLEPU PO MINT NR 8 – KUP TU!

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W PRENUMERACIE – KUP TU

A jeśli polubiłaś nas tak bardzo, że masz ochotę na więcej, sięgnij po archiwalne numery magazynu MINT, które znajdzie TU!

 

Zapisz się na newsletter

MINT MAGazyn online to lifestylowy serwis dla mam. To portal o pozytywnym macierzyństwie i szczęśliwym dzieciństwie. Zajrzyj do nas po codzienną dawkę inspiracji. Poczuj miętę do MINT!

Copyright MINT Project design SHABLON

Pin It on Pinterest

Udostępnij ten artykuł!

Podoba Ci się ten post? Podziel się z nim ze znajomymi i rodziną, udostępniając w wybranym medium.